Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magányos vagyok, nincsenek...

Magányos vagyok, nincsenek barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
régebb sok barátom volt, most egy sincs. Visszahúzódó vagyok, és magányosnak érzem magam.

2016. aug. 18. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az általad megadott kulcsszavak egyikében rejlik a megoldás, tehát igazából már te is tudod, mit kell tenned.


Bizonyosan van olyan dolog az életedben, ami érdekel téged. Számítógép, olvasás, sport, művészet, állatok, tudomány, akármi... keress olyan közösségeket, ahol az általad érdekelt témákról szól minden, és ott lesznek olyan emberek, akikkel megtalálod a közös hangot. Ha nem is barátokra (mert barátokat nagyon nehéz találni), nagyon sok haverra tehetsz szert.

2016. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keress egy hobbyt, vagy sportrot, ami érdekel. Ott találkozol emberekkel, és tudsz barátkozni. Én sem vagyok az a nagy barátkozós típus, de minden barátom vagy volt sulitársak, vagy edzőtársak közül kerültek ki, ahol több időt vagytok "kénytelen" együtt tölteni.
2016. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rengeteg hobbim van, de valahogy mindig már kialakult közösségekkel találkozok.. Ők ott vannak egymásnak, és megvannak jól nélkülem is..
2016. aug. 18. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!