Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a versem? Én...

Hogy tetszik a versem? Én írtam, első próbálkozás.

Figyelt kérdés

Első versem,szerelmes.Mi a véleményetek? Kiváncsi vagyok.:)


Mikor velem van,

Ver a szívem.

Mint embernek a levegő,

Úgy kell nékem.


Miért nem érted,

Hogy szeretlek?

Pusztítod a reményeimet.


Illatod oly csodás,

Mosolyod maga a varázs.

Mikor piszkálsz,

Tudom nem direkt teszed,

Csak azt akarod mutatni,

hogy te is tudsz ilyet.


Mindegy,talán jobb is,

hogy eddig nem szerettél,

de lenne úgy,

s akkor talán észrevennél.


Durva,kioktató megjegyzésektől kíméljetek.Köszi.


egy 11 éves lány.


2010. ápr. 12. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:

11 éves létedre nagyon jó...:)

Gratulálok...:)

2010. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Elsőnek nem rossz, bár szerintem az érzéseidet bővebben is kifejthetnéd.A sorvégi rímekre kicsit figyelj oda jobban.Én az utolsó versszakot nem igazán értem, hogy ott mit akartál, és lehet hogy csak én vagyok buta, de mintha nem lenne rendesen lezárva.Ennek ellenére, nagyon jó, csak így tovább!

2010. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép.

Az a baj a versírással és publikációval, hogy egy szelektív csoport ítéli meg, akiknek csak az tetszik, ami a sajátjukhoz és értékrendjükhöz hasonló. Olyan, mint a divatszakma és a filmezés, van egy zárt csoport, ahová akkor kerülhetsz be, ha azt csinálod, ami nekik tetszik.

De magáncélra szép a vers.

2010. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon jó és az h nekünk kicsit értelmetlen az azért van mert hát 11 éves mégis hogy írja a szerelemről szóló érzéseit illetve nem is érzéseit hanem gondolatait.

Tényleg szuper...Ügyes vagy

2010. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elsőre nagyon jó, és mély érzésekről írsz...
2010. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó első próbálkozásra és 11 éves létedre. Gratulálok. Persze vannak hibák és az utolsó két versszakot nem igazán értem, de azért tetszik. A hibák pedig kiküszöbölődnek, ha írsz még pár verset. Csak így tovább!
2010. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nkm nem jön be
2010. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Az utolsó versszakra nem tudtam mit írni,de ez így azt jelenti,hogy jobb hogy nem szeretett,de ha mégis tetszenék neki,akkor végre észrevenne.Mert általában csak néha beszélgetünk. Mégegyszer köszönöm a gratulációkat.:) Az osztályban én írok egyedül...Mikor mutattam a verset barátnőmnek,azt mondta nem érti mi értelme ilyeneket írni.Pedig én szeretek.
2010. ápr. 12. 17:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Még fogok verseket írni,szerintem a héten még írok párat.:) Nem szeretném abbahagyni,mert nekem ez az igazi hobbim.Nem tudom mit szólna tanár,ha bevinném neki,hogy olvassa el.Addig írok egy újat.
2010. ápr. 12. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,nagyon ügyes vagy! :)
2012. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!