Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet ez a nyereményjá...

Ez igaz lehet ez a nyereményjáték sorsolás, vagy át akarnak verni?

Figyelt kérdés

Ma találtam egy oldalt, és ezt kell csinálni.


Nincs más dolgod mint az itt látható 3 termék közül egyet kiválasztasz és az alatta található LIKE gombra kattintasz! Ezzel részt veszel az adott termék sorsolásán!


Kattintok


Ezzel jelzem melyik termék sorsolásán szeretnék részt venni


Sorsolás


Minden hónap 29.-én történik az eredményhirdetés


Kapcsolat


A nyertessel felvesszük Facebook-on a kapcsolatot és eljuttatjuk hozzá a nyereményét csomagküldő szolgálaton keresztül


Felhasználási feltételek


Jelen oldal nem minősül nyereményjátéknak. A termékek ajándékozás jelleggel kerülnek kisorsolásra ellenérték nélkül. A személyes adatok kezelését a Facebook végzi. A nyertes 1 éven keresztül nem részesülhet újabb nyereményben.


A 3 termék!


Samsung S7 Edge


Xbox One Elite


Iphone 6s


Ha ez igaz, melyiket válasszam?

Nem nagyon hiszek ilyenben, de remélem nem kamu. Ha mégis nyernék, remélem semmit nem kell fizessek érte.



2016. ápr. 17. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy lájkvadász oldal, semmilyen nyereményt sem fognak kisorsolni.
2016. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű címvadászat!

HA sorsolnak is (hiszen könnyű megírni mindenkinek: "Nem te nyertél!"), tudják, kikek kell elárasztani kéretlen ajánlatokkal.

A sokak közül csak lesz valaki, aki vásárol is tőlük...

2016. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Nekem is furcsa volt, beírtam a google-ba és nem talált semmit. Ez az oldal ma jött be a filmek.org helyet.

2016. ápr. 17. 15:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 17. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha érdekel egyébként, hogy miért csinálják ezt, akkor tudnám ajánlani az Index-cikkét, amiben pontosan ezen oldalak működésének a hátteréről cikkeznek:

[link]

2016. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!