Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » El lehet valahogy érni (úgy,...

El lehet valahogy érni (úgy, hogy válaszoljanak is) a flinter.hu oldal üzemeltetőit?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tőlük ?
2015. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az oka az, hogy ha regisztrálsz az oldalra, kapsz 3 különböző hotelbe 40e Ft kedvezményre jogosító kupont. (a 3 szállás közös jellemzője, hogy mindegyik 4*os wellness-hotel)

Az eddig oké, hogy letöltöttem a pdf-et, amiben megvan a 3 kupon. Azonban nem sokkal később a kedvesem is beregizett (természetesen a saját otthonából és gépéről, ahogy én is, így még véletlen se ua. IP-ről tettük), aztán amit ő is kapott 3 kupont, elküldte nekem, éééés... Az ő 1. kuponjának ugyanaz a kódja mint az én 1. kuponomnak (és ugyanezt elmondhatnám a 2. és 3. kuponjainkról is)!

Akkor most mi van? Kettőnknek összesen hány kuponja van? 6? Vagy csak 3? (vagy 0, mert korábban is már más megkapta ua. 3 kuponkódot és "azt már felhasználták?")

2015. jún. 15. 14:39
 3/9 SoulEater7797 ***** válasza:
2015. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak, hogy vette a fáradságot és írt valami olyat, ami hasznos lehet :) ... csak a jelen esetben azért nem használ ez, mert már régen elküldtem a problémámat szintén az info@flinter.hu címre, munkanap is van, mégse kaptam választ (se bejövők, se spamek közé, sehová)
2015. jún. 15. 15:03
 5/9 SoulEater7797 ***** válasza:
Valószínűleg, mert nem érdekli őket. Sok helyen ez van.
2015. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De hát nem azért van alapból is az elérhetőség, hogy ha (!)kérdésed(!) van, akkor arra kérj tanácsot? Én is csupán ennyit tettem... Ha pedig egy random cég senkinek se válaszol (mert mégis mi alapján szűrik ki, hogy az én kérdésem ne érdekelje őket, de icipicit másképp megfogalmazva Béla kérdése már érdekelné őket, ez nem logikus, inkább vagy mindenkinek válaszoljanak, vagy senkinek), akkor arról a cégről meg egy nagyon rossz általános tapasztalat lenne... (amit róluk senki se írt, mert a gugli is alig ad ki vmit róluk)
2015. jún. 15. 15:42
 7/9 A kérdező kommentje:
VAGY: az összes kuponjukon rajta van nem csak a szálloda neve és a kupon egyéb jellemzői (pl. milyen szolgáltatásokat vehetsz az adott hotelben igénybe, a kedvezményes szállásáron felül ingyen/kedvezményesen), hanem még ott van mindegyik kupon alján az adott szálloda telefonszáma... Ha bármelyiket felhívom, akkor tőlük várhatom-e azt, hogy ha már rajta vannak egy kuponon, akkor ők is tudnak a kuponkiadóról (esetemben Flinter), és talán ők is válaszolhatnak a kérdésemre?
2015. jún. 15. 15:46
 8/9 A kérdező kommentje:

végre válaszoltak, és így már tárgytalan a dolog :)

"Kedves XY!


A kuponok sorszámával semmi gond nincs, ugyanis bármikor bármennyiszer felhasználhatóak és akár átruházhatóak is. Az egy szállodához tartozó kuponok sorszámai így azonosak. A kupon nem fizetőeszköz, hanem a feltüntetett kedvezményre jogosít.


Üdvözlettel,

Flinter"

2015. jún. 17. 07:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Használtad a kupont?


Nem átverés? :)

2016. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!