Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy egy híradóban közölt haláleset olyan hatással volt rád, hogy napokig, hetekig az járt az eszedben? Ha igen, akkor mi volt az?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Engem az borított ki hetekre, amikor egy szegèny 15 èves kislànyt fàhoz kötözve èlve felgyùjtottak. Istenem, szegènyke borzasztó fàjdalmat kellett elviselnie, mielőtt meghalt :(


Kevin Carterről meg annyit, hogy egyetlen ember nem segíthet egy egèsz nemzeten! Mit gondoltok, hàny èhező fèlholt van Etiópiâban?! Csak őket nem fotozta le... Ne vàdaskodjatok.

2010. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy hiába adott volna neki enni, már nem tudott volna segíteni rajta.

Egyébként nekem az volt sokkoló, amikor egy kutyát elkaptak, megkínozták, kiszúrták a szemét és beásták valami homokfalba élve, úgy, hogy csak az orra látszott ki, hogy tudjon levegőt venni..Nem tudom felfogni, hogy milyen beteg embernek szórakoztató ez (vagy hogy egyáltalán ki tudja ezt megcsinálni)..

2010. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
OMG:S Hát, ugyanezt csinálnám azzal, aki ezt megcsinálta az állattal. Az ilyen, büdös, beteg, rohadt korcs embernek nem nevezhető lényeket ki kéne irtani!
2010. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen volt,az ilyen darabolós családírtós sztorik hidegen hagynak. Szóval volt pár éve egy elég kemény tűzeset,egy Transitos fickó aki egy Mazdással ütközött össze,a mazdás ott helyben meghalt,a fickónak meg beszorult a lába a műszerfal alá,a benzin meg egy idő után berobban, hívta már állítolag a hozzáatrtozóit hogy vágják le a lábát,mert nem akar elevenen elégni,de késő volt,élve elégett az ember, már csak az elszenesedett holttestre jöttek oda. Így biztosan nem halnék meg! Tűzhalálnál nincs is rosszab.
2010. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!