Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki hallja amit mások gondolnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 13:59
1 2
 11/18 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ez a telepátia témaköre, ezzel foglalkozik a parapszichológia.

Van aki tehetséges benne, és állítólag fejleszthető is ez a képesség.

2010. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát én néha majdnem, olyan szinten nem tudnak uralkodni a népek a mimikájukon és a testbeszédükön. Csak tudni kell olvasni benne.
2010. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ha azt hiszed, hogy tudod mit gondol a másik, mit fog kérdezni, az nagy baj...(pszihológus kéretik)

lehetetlen, hogy más gondolatában olvass! inkább csak más cselekedetei, mozdulataira reagálsz!

2010. ápr. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem= "mások" , ahol: mások=bárki ahol: bárki= ismerős v. ismeretlen.

Az, hogy 'egy húron pendüljön' 1-2 ember egymással, természetes velejárója egy kölcsönös odafigyeléssel járó kapcsolatnak. De ez nem hallás.


Amint valaki igent mond, állnia kell elébe, hogy megmérettessen, persze ehhez toll is kell v. diktafon, amire mindkét alany rögzíti amire gondol.


A telepátia az megint más dolog lehet, de ehhez két legalább olyan nyitott és szabad lélek kell, mint amilyen vélhetően egymás számára az az előttem író, aki ilyen jellegű kapcsolatról ír a párja és önmaga között.

2010. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gyökerek. Mi az, hogy nem létezik? Én nem csak mások gondolataiban tudok kutatni, hanem megváltoztatom azokat. Ezen kívül a dimenziókban is tudok utazni, repülni most tanulok.
2010. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meglepne. Befejezni a másik mondatait inkább logika és emberismeret kérdése.
2010. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

SŐT! ÉN MEG IS TUDOM FOGNI A GONDOLATOKAT!


néha kutyát, zsiráfot formázok belőlük!


gyerekzsúrokat,szülinapokat vállalok!


Tele Pata Kft. 06-40-50-60-70

2010. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

"Életem nője bámulatos dolgokra képes olykor, meg olykor én is mintha belelátnék a fejébe... pntosan tudja mikor gondolok rá, pontosan tudja mi az amit szeretnék anélkül, hogy akár egy szót is szólnék. Csak gondolnom kell rá és fölhív, nameg persze fordítva is."


Ezt meg SZERELEMNEK hívják, nem gondolatolvasásnak... TALÁN mégis lehet benne valami, azok között az emberek között, akik nagyon nagyon közel állnak egymáshoz és nagyon szeretik egymást... De akkorsem szószerint úgy, hogy ha azt gondolja, hogy "szarnom kell nagyon nagyon", akkor szószerint hallanád... Ez így szerintem kamu... Én elalvás előtt (félálomban) van hogy szavakat hallok, mintha valaki beszélne és felébredek rá... Ez is csak tuti valami alvászavar, nem gondolatolvasás a szomszédból..... :D

2010. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!