Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki hallja amit mások gondolnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Igen létezik. Hány éves vagy, hogy ilyen hülyeségeket kérdezel?
2010. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek azt állítják, hogy képesek ilyenre, ugyanakkor nem nagyon sértődnek meg, amikor mások csúnyákat gondolnak róluk hallván ezt az állítást:)
2010. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Pl ha kimondom amit gondolok, azt hallják.
2010. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen,pl Rob pattiszon
2010. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
*petting stone
2010. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Előfordult már velem párszor,hogy olyasmire válaszoltam,amit a másik meg sem kérdezett,csak gondolt rá,és én hallottam...pontosabban,hallani véltem,amit kérdez,mond.Ő meg nagyot csodálkozozott,hogy a kimondatlan kérdésére válaszoltam.Néha vicces,néha cikis az ilyen helyzet.

Szerintem nem a másik gondolatát halljuk,ilyenkor az történhet,hogy valamilyen okból erősebb a telepatikus képességünk.

2010. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak tudod, mit akart kérdezni...

Igen, valaki azt mondja, hogy hallja, amit más gondol, magadban anyázol neki egyet, és nem kapja fel a vizet, hogy "hú ezért most kapsz".

2010. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
80%

Igen, létezik ilyen!

Életem nője bámulatos dolgokra képes olykor, meg olykor én is mintha belelátnék a fejébe... pntosan tudja mikor gondolok rá, pontosan tudja mi az amit szeretnék anélkül, hogy akár egy szót is szólnék. Csak gondolnom kell rá és fölhív, nameg persze fordítva is.

Aki kishitű, ne higyje el, egyébként természettudományt tanulok, de nem mindent lehet ám megmagyarázni észérvekkel, akármennyire is szeretnénk. Ilyen a telepátia is... És ne gondolja azt senki, hogy én mindenféle csodahumbugban hiszek, de gondolatátvitel igenis létezik!

2010. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
így ebben a formában nem, hogy hallja....de vannak, akiknek az úgymond 6. érzékük olyan erős, hogy sokszor ki tudják találni, éppen mire gondolsz,hogy érzed magad, ilyesmi... de ezek csak nagyon jó megérzések, nem hallja a gondolatban kimondott szavaidat
2010. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én pld. unokatesóm feleségét 10 éve ismerem.Kicsi voltam(4 éves),mikor megismertem.Aztán nagyon összeszoktunk,rengeteget voltunk együtt.3-4 éve kezdtük el egymás mondatait befejezni,mert mindkettőnknek nagy a ráérzőképessége.Szóval tudja ő is,hogy mi az én gondom,hogy mit akarok mondani.Meg tudom én is,hogy mit akar ő mondani.Viszont nem hallom mindezt,meg ő sem.Ez egy ilyesfajta adottság lehet,de mondom..nagyon nagy ráérzés kell,ismerni kell a másik embert,és fontos,hogy ő is szeressen téged,és ne csak te őt:D
2010. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!