Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A busz leghátsó ülésén egy...

A busz leghátsó ülésén egy pasi önkielégítést végzett. Szerintetek jól reagáltam? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Én 26/L.


A minap, dél körül, a buszon utazva arra lettem figyelmes, hogy tök büdös van. Körbenéztem, hogy honnan jöhet a szag, és mérlegeltem, hogy el tudok-e ülni máshova. Ekkor vettem észre, hogy mögöttem egy hajléktalan külsejű férfi kezében ott van a farka. Teljesen bepánikoltam. Aztán pár másodperc lefagyás után előre rohantam a sofőrhöz. Ő megállította a buszt, hátrament és leszállította. Utána még elég sokáig kb sokkban voltam, hogy ilyen megtörténhet. Már több nap eltelt, és újra és újra eszembe jut, hogy vajon nem lett volna jobb, ha meg tudom őrizni a hidegvérem, és mondjuk levideózom mobillal, hogy legyen ellene bizonyíték, és kihívom rá a rendőrséget?


Egyáltalán ez bűncselekménynek számít? Csináltak volna valamit a rendőrök? Vagy ugyanúgy hagyták volna elsétálni? Ráadásul a busz ugye mozog, nem egy konkrét helyszín...


Szerintetek?



2016. febr. 12. 14:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

19-es: nem tudom, mi játszódott le a buszvezető és a perverz között, mivel nem mentem a sofőrrel újra hátra, leültem elől. Az ablakból láttam a férfit, ahogy leszállt. Lehet, hogy nem volt jegye, de az is lehet, hogy még akkor is a kezében volt a farka, amikor a sofőr odament hozzá... Igen, ezt már sosem fogjuk megtudni. Ahogy azt sem, hogy neked hol csúszott félre ennyire súlyosan az oktatásod, hogy egy viszonylag szimpla kérdésegyüttes tartalmát képtelen vagy felfogni.


Azoknak, akik nem értik, hogy miért volt ez az egész számomra 26 éves, aktív szexuális életet élő nő számára iszonyú undorító, felháborító, gyomorforgató és megalázó, meg sem próbálom megmagyarázni. Nyilván jobban fel tudom dolgozni, mint egy 12 éves kisgyerek.


Az én fejemben is az volt, hogy vajon nem követtem-e el hibát a perverz futni hagyásával, vajon nem fogja-e megismételni a tettét gyerekek előtt? Emiatt a kétség miatt írtam ki a kérdést, nem pedig azért, hogy együttérzésre képtelen véglények megkérdőjelezzék a szavahihetőségem, vagy úgy gondolják, bárkinek joga van kéretlenül a farkát mutogatni bármilyen életkorú nőnek.

2016. febr. 12. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!