Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne szivassanak...

Mit csináljak h ne szivassanak az osztályban azért mer falusi vok? :S

Figyelt kérdés

Mer falun lakok meg állatokat (juhokat) is tartunk és állandóan evvel szivatnak :S Haverok nem, csak pár f@sz. Hogy nem-e felejtettem el megetetni a bárányokat reggel meg ilyeneket beszólnak :S Meg nem vok vmi jó tanuló sokszor szoktam kapni rossz jegyet, ma is kaptam egy 2est matekból és akk is beszóltak h nembaj a bárányokat akk is tudom legeltetni ha megbukok :/ Mit csináljak h leszálljanak rólam? Legszivesebben lecsapnám őket de már egyszer összeverekedtem velük és igazgatóit kaptam és ha még egyet kapok nemtom mi lesz de biztos nem jó :D

16/F


2010. márc. 29. 19:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, a helyesírás az tényleg odavág :D
2010. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt egy falusi osztálytársunk és mi is mindig szivattuk:D:D de ő nem vette magára. És nem is rekesztettük ki.

Mindig montuk hogy mész haza kapálni? meghogy megfejted a teheneket? XD régi szép idők...

2010. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia. Városban laktam gimi alatt,Pesten is jártam suliba,meg vidéki nagyvárosban is. Mindenhol tényleg hátrányban vannak a falusiak, az elején én is nehezen barátkoztam velük, de sikerült beilleszkedniük,mert ahogy a többiek írták, poénra vették a szivatásokat, és nem sértődtek meg.

Egyébként 2 éve kisvárosban lakom, ez nem falu, de régen az volt. Soha nem tudtam volna elképzelni az életet itt, mindig csak nagyobb és nagyobb városban akartam lakni, mert több a lehetőség, nincs unalom, trendibb, nagyobb presztízsű.. ehhez képest tök jól érzem magam most egy csendes kisvárosban, és nem is annyira vágyom városban lakni...:) Vannak ilyen fordulatok az életben...

2010. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

adj mindnek egy-egy öklöst, és nem fognak szívatni, én is falusi vagyok de nem piszkálnak!asok városi barom.

De ha nem akarsz bunyót akkor vagy mondj vissza nekik, vagy ne csinálj semmit,majd befejezik!

2010. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Te inkább miért nem tanulsz?:P

Te is ilyen hüjeségekekkel foglalkozol.

2011. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!