Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne szivassanak...

Mit csináljak h ne szivassanak az osztályban azért mer falusi vok? :S

Figyelt kérdés

Mer falun lakok meg állatokat (juhokat) is tartunk és állandóan evvel szivatnak :S Haverok nem, csak pár f@sz. Hogy nem-e felejtettem el megetetni a bárányokat reggel meg ilyeneket beszólnak :S Meg nem vok vmi jó tanuló sokszor szoktam kapni rossz jegyet, ma is kaptam egy 2est matekból és akk is beszóltak h nembaj a bárányokat akk is tudom legeltetni ha megbukok :/ Mit csináljak h leszálljanak rólam? Legszivesebben lecsapnám őket de már egyszer összeverekedtem velük és igazgatóit kaptam és ha még egyet kapok nemtom mi lesz de biztos nem jó :D

16/F


2010. márc. 29. 19:57
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Vagy szólj vissza valamit, vagy ne is vedd figyelembe amit mondanak. Ha látják h nem lehet téged többet szivatni, lenyugszanak.

Ja, és olyanokkal barátkozz akik bírnak...

2010. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
14%

Szakadok a röhögéstől én is!

És mi lesz a bárányokból, lenyírjátok a gyapját, és abból lesz a ruhátok és a subátok?

Meg mikor kettes lettél matekból véletlenül nem akartad lefizetni a tanárt két csirkével és 1 lókolbásszal?

Mi a tízóraid a suliba? Kenyér, szalonna és hagyma?

2010. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

jó hát először poénra vettem de századjára már nemtom :/

am mondom csak pár hülye csinájja a haverjaim nem de az is elég idegesitő!!!!!


meg am nem is értem mért kéne égőnek lenni h állatokat tartunk


20:32 te meg rohaggy meg nagyon okos lehetsz ha anyit nem tudol h minek tartsák a juhokat!

2010. márc. 29. 20:40
 14/25 A kérdező kommentje:
Am az én ruhámat is kínaiak csinájják és az nem is igazi ember aki nem szereti a szalonát meg a hagymát :P
2010. márc. 29. 20:42
 15/25 anonim válasza:
52%
Szóval én nem vok igazi ember, mert nem szeretm a hagymát és a szalonnát? mert pl. nagyon nem szeretem. Ami pedig a helyesírásod illeti... pff... már értem h miért szivatnak. És látszik h hiába mondják neked h ne vedd fel az ilyesmit, te akkor is azt teszed...
2010. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hogy ne vegyem fel ha csak ez miatt hülyének néznek? :S:S
2010. márc. 29. 21:10
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Kaptál 1-2 jó választ, de legtöbbjük undorító. Falun lakni jó. Sokkal gazdagabb életed van falun, mint a városi gyerekeknek. Az is valószínű, hogy irígykednek rád, és így leplezik.

Te csak őrizd meg a magad békességét, kerekedj lelkileg föléjük. Nem kell gorombaságokat mondanod, sem beszólnod, csak maradj önmagad. Várj türelemmel, amíg megszokják a személyedet, aztán majd később lesznek barátaid is, meghívhatod magadhoz falura őket, és látni fogják, hogy milyen jó ott.

Amire vigyázz: Tisztálkodj naponta, beleértve hajmosást naponta, nehogy a ruhád vagy a hajad istállószagú legyen, fogmosást is szorgalmazd,ruházatod legyen tiszta, rendezett. Arcodon pedig mosoly. Lesznek barátaid, csak várd ki.

2010. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

20:32-es vagyok:


Poénnak szántam, amit írtam. Ezzel is csak azt akartam demonstrálni, hogy a dolgokat fel lehet fogni poénként is.


Előző:

"Sokkal gazdagabb életed van falun, mint a városi gyerekeknek. Az is valószínű, hogy irígykednek rád, és így leplezik."

Azért ne essünk már át a ló túloldalára! Lehet, hogy egyes emberek jobban szeretnek falun lakni. Ok, ezt elfogadom. De, hogy a városiak úgy általánosságban irigykedjenek a falusiakra az szerintem egy vicc.

Falun miért is alacsonyabbak a telekárak és a házak?

Mert kevés a munka, nincs szórakozási és kulturális lehetőség, csak szép napfény, zöld dombok és tehenek.

Mivel egy városi lakás többet ér, mint egy ugyanakkora falusi ház, nyugodtan minden városi leköltözhetne vidékre.

2010. márc. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Tanulj, tanulj, tanulj, vazze...

A suksüközés, meg a legalapvetőbb szavak írásában a pontos/elipszilonos jé tévesztése nagyon irritáló bárki számára, de az ilyenek is, hogy "am".


Nem az lesz a legnagyobb bajod az életben, hogy az osztálytársaid szívatnak, hanem az, hogy teljesen ismeretlen emberek is, amikor meglátják az írásképedet.


És teljesen jogosan, mivel a helyesírást csak olvasással lehet fejleszteni, így ha nem tudsz helyesen írni, abból kikövetkeztethető, hogy alig olvastál valamit életedben.

2010. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
6%
Te vagy az Sanyika? :D
2010. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!