Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne szivassanak...

Mit csináljak h ne szivassanak az osztályban azért mer falusi vok? :S

Figyelt kérdés

Mer falun lakok meg állatokat (juhokat) is tartunk és állandóan evvel szivatnak :S Haverok nem, csak pár f@sz. Hogy nem-e felejtettem el megetetni a bárányokat reggel meg ilyeneket beszólnak :S Meg nem vok vmi jó tanuló sokszor szoktam kapni rossz jegyet, ma is kaptam egy 2est matekból és akk is beszóltak h nembaj a bárányokat akk is tudom legeltetni ha megbukok :/ Mit csináljak h leszálljanak rólam? Legszivesebben lecsapnám őket de már egyszer összeverekedtem velük és igazgatóit kaptam és ha még egyet kapok nemtom mi lesz de biztos nem jó :D

16/F


2010. márc. 29. 19:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Üsd el mindet a traktorral.
2010. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

1, Tanulj meg helyesen írni, mert ez így szánalmas.

2, Talán kezdj el tanulni is, hogy ne nézzenek hülye falusinak.

2010. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A bárányok hallgatnak.
2010. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Verd szájba a kis genyákat, te vagy a keményebb. Én is falusi vagyok, büszke is vagyok rá. Az ilyen kis tápos városiak nem életrevalóak, kikerülnek a szabadba és elpusztulnak 5 perc alatt.
2010. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sírok a röhögéstől 20:04-es. xD
2010. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
na pont ijeneket szoktak beszólni mint az első :/ am nem vezethetem a traktort
2010. márc. 29. 20:09
 7/25 anonim válasza:
85%
Légy büszke arra, hogy kint laksz. Vegyél egy motort és legyél kemény! =D bemész protektorban lebaszolnekik kettőt és csendlesz. A falusi élet megedz. Te keményebb vagy. És falun jókatlehet offroadozni. Ha meg nem pestiek oszttársaid akk nincs okuk leparasztozni. Mert bár überkülvárosi határrafelkapaszkodott aszfaltparaszt vagyok és ezért nagypofával merem kijelenteni h ami nem pest az falu...(Liverpool is az hamár itt tartunk=D ) de fél gyerekkorom falun töltöttem így tudom mi a stájszottan. Mindíg vannak antiszoc faszok. Majd kinövik (ha meg nem akkor nézdmegőket 20év múlva) temeg tanulj és mutasdmeg hogy jobbvagy annál, minmt aminek tartanak;)
2010. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Uszítsd rájuk a bárányokat! Ha sokáig nem kapnak enni megeszik a húst is, nyugi.


:DDD Ne foglalkozz velük, csak hülyéskednek. Ilyen nálunk is volt mindig, mindenkit csesztettek valamiért.

Ez csak olyan csipkelődés, azért csinálják, mert tudják, hogy zavar.

Érdekes módon engem sosem b.szogattak mert tudták, hogy magasról teszek az egészre ráadásul ha valaki beszól én olyan szinten lenézem az illetőt, hogy egy darab sz.rt többre értékelek. :)) Ezért senki nem törte magát azért, hogy megalázza magát és nekem beszóljon.

Ne törődj velük, majd abbahagyják.


Egyébként pedig a helyesírás fontos, szakíts időt arra is.

Nem akarom hozzátenni, hogy két juh etetés között :DDD Egyszerűen csak amikor van rá időd :)

2010. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem látják rajtad, hogy bánt, akkor le fognak szállni rólad.Amúgy én szeretem ha valaki állatokat tart.Nagyon kemény munka lehet.
2010. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt, nem volt bántó. Nem vagy egy kicsit túlérzékeny? Talán poénra vehetnéd a dolgot. Nem kéne szégyellned a falusiasságot. Vállald be. Ha úgy látják, hogy direkt vagy olyan, amilyen, akkor nem fognak tudni megbántani, előbb utóbb le is szállnak rólad. Találj ki olyan poénokat, amik arra utalnak, hogy faluról jössz. Pl. "Mingyá rád lépek a ganajos gumicsizmámmal!" meg az is jó, amit az előző ajánlott, fenyegesd meg őket, hogy rájuk uszítod a vérbárányokat. Vedd poénra, és légy büszke arra, hogy falun élsz.
2010. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!