Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a világvégéről?

Mi a véleményetek a világvégéről?

Figyelt kérdés

Én még csak egy 14 éves lány vagyok,de foglalkoztat ez a téma...

Sokfélét olvastam már a világvégével kapcsolatban...

Egyes könyvek szerint 2012-ben lesz, de olyat is olvastam már, hogy 2060-ban

Olvastam pl Nostradamus jóslatait, a Bibliából részleteket, különböző erről szóló filmeket...és sok bennük a hasonlóság...Szerintetek akkor érdemes még az én korosztályomnak családot alapítani, érdemes életcélokat kitűzni,ha úgyis nemsoká világvége?(ne értsétek félre nem szándékozom még családot alapítani...)csak érdekelnek az ilyen filozofikus gondolatok ,és mielőtt valaki beszólna,hogy stréber vagyok....közlöm,hogy nem vagyok az :d


2010. márc. 22. 18:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Flash buli lesz, jól beszívunk, berúgunk, szexelünk, és hippi zenét üvölttetünk: ha már úgyis meg kell halni, legalább stílusosan:D
2010. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
az utolsó válasz nagyon szellemes mondhatom....
2010. márc. 22. 21:24
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a világvége hirstória egy lehetséges forgatókönyv, de én inkább a nemre kötnék fogadást mint az igenre, mégha a természet alaposan meg is tépáz bennünket. Tanulnunk viszont érdemes ebből a felhajtásból rövid távon is. Például olyan lakókörnyezetet kialakítva, ami minimálisan függ a nagy rendszerektől és környezetkímélőbb. Tudást felhalmozva arról, hogyan maradhatnánk meg, ha nincs áram, gáz stb. De erre nemcsak a világvége, hanem a zsarnokoskodó szolgáltatórendszerek is tanítanak bennünket.

Aztán meg ez a szorítás arra is ösztönzi az embert, hogy megkeresse és időben kiélje a saját céljait, végyait.

Szóval erre jutottam én mint apró földi halandó, de ennyit lehetőségeimhez mérten meg is fogok tenni. És várom a 2013-at, amikor jönnek a nagyokosok, hogy: "Jaj, rossz volt a fordítás, nem 2012, hanem 2102, bocsi.....

2010. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21: 16: cseppet sem szellemesebb, mint azok a hülyék, akiknek minden maszlagot be lehet adni...
2010. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

21:46

talán kicsit elkellene gondolkodnod...

én csak kíváncsi voltam normális véleményekre,mert érdekel a téma...és érdekel a jövőm

talán ez ennyire baj?

2010. márc. 23. 07:18
 16/20 anonim ***** válasza:

Van egy olyan graffiti, hogy isten egyszer úgyis újrakezdi valamilyen másik állattal:)

Én csak abban bízom, hogy nem a világnak lesz vége, hanem csak nekünk, a Föld megmarad.

2010. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves kislány,miért a végéről kezded? miért nem az elejéről? Minden amit látsz csak múló állapot, a világ minden percben véget ér és újra kezdődik.

A kezdetben megtalálod a véget, de az élet az egy folyamatos dolog, azért van, hogy a léleknek legyen minek örülni.

2010. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A rossz dolog a világvégében, hogy mind meghalunk, a jó pedig az, hpgy Kiszel Tünde nem csinál több naptárat.
2010. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lesz, csak nem 2012-ben.
2010. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 világvége1 ***** válasza:
Már nem érdemes családot alapítani. Körülbelül hetven évig lesz még errefelé viselhető a klíma.
2020. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!