Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy valami nincs rendben a társadalomban?

Figyelt kérdés
Egyre több ismerősömmel veszek össze, szinte már nem tudunk miről beszélgetni. Apró cseprő dolgokon vitázunk. Akivel nem veszek össze, azon is azt látom, hogy valami nincs rendben. Egyik nap még jó kedvű a zöldséges néni akihez naponta lejárok, most meg napok óta bumfordi, és azt gondolom velem van baja, holott tudom a lelkem mélyén, hogy nem, mert sosem bántottam. Mindenki sz@rik mindenre, nem működnek az üzleti dolgok rendesen, felszínes az egész. Mintha egy vihar előtti csend volna. Ennek lehet köze ahhoz, hogy a háború szagát érzik az emberek? Vagy végül épp az vezet háborúhoz, hogy mindenki ilyen érdektelenné válik?
2015. nov. 26. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!