Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet felismerni, ha...

Hogy lehet felismerni, ha valakiben (elsősorban férfiban) zsidó vér van?

Figyelt kérdés

Szóval ő mondjuk ateistának vagy katolikusnak mondja magát, esetleg meg is van keresztelve, de viszont valamelyik őse zsidó származású volt. Hogy lehet erre rákérdezés nélkül rájönni?

Michael Douglas, Julia Roberts... Róluk sem tudtam volna megmondani a származásukat, pedig nem is titkolják.

(A kérdésem nem rasszista jellegű, csak kíváncsi vagyok.)



2015. szept. 25. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, az számít zsidónak, akinek az anyja zsidó. Igazából szinte bárkinek lehet zsidó őse. Nem biztos, hogy ránézésre meg tudod mondani.
2015. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%
Ha azt hiszed, hogy ha valaki zsidó viszi is valamire akkor ki kell, hogy ábrándítsalak. Bruce willis, mell gibson, silvester stalone, schwarzenegger sem zsidó. A spórolás és az egyebek, csupán nevelés kérdése. Ha pedig valaki nagy orral születik mit számít az, hogy valamelyik távoli őse vagy igen vagy nem zsidó volt, ha az illető katolikusnak, vagy ateistának mondja magát.. Nem értelek!
2015. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Körül van metélve :)
2015. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Van sokfajta.Az europid zsidók szembeötlő jellemzői arcon-

hosszúkásabb arc,telt ajak főleg az alsó ajak,sötét hullámosabb vagy göndör haj,magas homlok.Az orrnál a húsosabb rész dominánsabb,mint a csontos.

az arcberendezés szögletes vonalaktól mentes.

2015. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

DNA analizis.

++++

Körülmetélés: muszlimok is :P

2015. szept. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!