Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj, ha el akarok felejteni...

Baj, ha el akarok felejteni mindenkit?

Figyelt kérdés
Ballagás után nem akarok tartani a kapcsolatot egyetlen osztálytársammal sem ,mivel úgy gondolom, hogy szükségtelen, ők középiskolában voltak társaim, ami már elmúlt. Nem akarok velük találkozni, mert úgysem lenne közös témánk, mert mindenkinek kialakulna egy másik baráti köre.
2010. márc. 9. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
elég gáz lehetett az osztály, vagy te, ha így gondolod
2010. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem tudom, én tartom velük a kapcsolatot, még ha nem is napi szinten. Meg nem mindenkivel az is igaz, de azért össze szoktunk futni néha sörözgetni egy jót.
2010. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj..ha te így gondolod..Én több mint 20 éve ballagtam,és azóta senkivel nem találkoztam akikkel szakközépben jártam egy osztályban..Az általános iskolai osztálytársaim közül is csak eggyel tartom a kapcsolatot,vele levelezek,igaz ő vele is utoljára 15 éve találkoztam..Nem azért mert nem akartam,hanem így alakult..Mindenki elköltözött,új életet kezdett valahol..Talán az iwiwen tudom őket követni,hogy kivel mi van.De sok osztálytársamról az se tudom,hogy élnek-e még...
2010. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem gáz volt az osztályom, nem tartottunk össze, utáltuk egymást, és kölcsönös volt, tehát szerintük én is gáz voltam, de nemcsak velem voltak így, sokunkkal. Mindenki a másikkal, na... :)

És mi sem tartjuk a kapcsolatot. Néha eszembe jut, hogy vajon kit rúgtak már ki az egyetemről, kit nem, vagy hogy még mindig Budapesten laknak-e, kinek van állása, gyereke, férje, felesége, de elég hamar elmúlik.

Majd egyszer azért szeretnék elmenni az osztálytalálkozóra, mert már szerveztek egyet, de épp vidéken voltam, de nem is mindenki ment el, pedig csak két év után volt... Hát, ez van... :)

2010. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon szeretném...általános sulis osztálytársaimmal sem akartam és nem is tartom.És szándékosan az ország másik végében lévő egyetemekre adtam be a jelentkezésem.Nem tudom,valahogy úgy érzem jobb lesz nekem ott,egy új társaságban,olyan városban,ahol még csak nem is ismerek senkit.
2010. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni. Először én is így voltam vele, azt valamilyen feltörő romantikától vezérelve mégis el kezdtem tartani a kapcsolatot velük. Viszont rövid időn belül rájöttem, miért is döntöttem úgy először.


Életem egyik legboldogabb napja volta ballagás. Szerintem az érettségi találkozóra sem megyek el.

2010. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hasonló cipőben járunk. Bár ne is kéne emlékeznem pár emberre :-D idén ballagok én is középsuliból, és tudom előre, hogy soha többé nem fogok beszélni egyikkel sem :-D

És ez nem gáz. Szíved joga.

2010. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Később jó arcok lesznek.
2010. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!