Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem van az, hogy a...

Csak szerintem van az, hogy a BVB és társai nagyon lebutítják a rock zenét?

Figyelt kérdés
Itt most a legújabb "rockzenekarokra" gondolok....Egyáltalán rock zenének nevezhetjük amit csinálnak? Mert annak lett eladva de szerintem semmi közük hozzá. Meg a rajongóktól is a falra mászok, ilyen 12-13 évesen feszengenek hogy ők a nagy rockerek, aztán semmi életérzés csak a divat!

2015. júl. 3. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond. A népszerűségért sajnos kompromisszumokat kell kötni és olyan zenét kell csinálni, ami szélesebb körben is eladható. A fiatalok ezzel megismerik a rockzenét, felfigyelnek rá. Aztán, ha tényleg tetszik nekik akkor továbblépnek az igényesebb zenét játszó zenék felé, esetleg jó esetben megismerik a múlt nagyjait is. Ha meg nem, akkor sem számít, most ezt hallgatják és kész. veszítenivalója igazából senkinek sincs. Ez régen pontosan ugyan így működött.

Nem ismerem ugyan ezt a bandát, de azért nem gondolnám, hogy pl a Kárpátia és társai igényesebb zenét játszanának.

2016. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha annyira alantasnak tekintenéd őket nem tisztelnéd meg és nem emelnéd emberszámba őket a kérdéseddel , mindazonáltal van benne igazság , de azzal , hogy foglalkozol velük , csak őket népszerűsíted. Én se szeretem őket , de én nem is foglalkozok egyikkel se , nem találom szükségesnek.

#10

A magyar felsoroltak közül a pokolgép kivételével már tényleg csak röhögni lehet:D Széljobber agymosás , akik még csak a nevüket sem adják az zörgésükhöz.

2016. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!