Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki tud pontos leirast a...

Valaki tud pontos leirast a rockerekrol?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem pontos leirasokat adni a rockerekrol? :) esetleg valaki rocker? :) kerlek segitsetek. :)

##life ##musiclove
2015. jún. 29. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Te hova hashtegelsz b+ ?
2015. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, de belinkelem a kedvenc zenei részletemet neked, hátha bejön:

https://www.youtube.com/watch?v=g6xW19q-zvE&t=232

2015. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves szegycsont!

Ez hogy jön ide? Nem régen regisztráltam, és nem igazán tudom h kell e # vagy nem. :P


És Lucifer-666 Köszönöm. :)

2015. jún. 29. 18:32
 4/8 anonim válasza:

Itt nincs útmutató, hogy, hogyan legyél rocker...

De, ha gondolod írj.

2015. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező mondjuk oda van írva a kitöltendő mező fölé , hogy mit kell csinálni mikor beírod a kulcsszavakat.

NA MOST. A lényeg én rockerként elmondom , hogy rocker nem lehetsz divatból. A rockerek nem divatból lettek rockerek vagy mert azzá akartak válni. Hanem mert megcsapta őket a ZENE. Ez nem csak egy trend mint a homokos swagesek ez egy életstílus. Például egy koncerten bármikor összeakaszkodsz valakivel akit sosem ismertél és eggyütt ugráltok aztán sose látjátok többet egymást. A rockerek közt mindenki haver. EGy koncerten ha elesel a pogóban(Nehéz elmagyarázni olyan tömegverekedés féle.) fölsegítenek bármi is történjék. Pedig nem vagy a haverjuk de nem hagynak ott hanem fölrántanak , hogy folytathasd a bulit. Az öltözködés? Legyél feketében. A többi nem számít.

Továbbá bár lehet ,hogy ez másfelé nem így van de mifelénk senkit se hívnak "rockernek" punkok vannak meg metálosok stb. Mindenki a kedvenc zenei irányzatától függően szereti egymást.

Ha az életérzésre vagy kíváncsi:

Halgass meg egy tankcsapda vagy esetleg egy rómeó vérzik albumot. Youtubeon fönt vannakés ne egy számot sokat. GOndolkozz el a jelentésükön.

2015. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hupsz. Véletlenül rákattintottam a küldésre.

Tudom figyelmedbe ajánlani még a kopaszkutya című filmet.

De nem biztos ,hogy érteni fogod.

2015. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) de kiemlitette h rocker akarok lenni? :D csak leirast kertem. :3
2015. júl. 11. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak olyan leírásképp említettem mert ez a része a dolognak.
2015. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!