Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha adok leírást a facebookon...

Ha adok leírást a facebookon az egyik képemhez, amit már ezer éve töltöttem fel, akkor az újra ki fogja hozni az ismerőseimnek az üzcsifalcsin a képemet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nem fogja.
2015. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nem facebookon hanem fakcsibokcsin, nem képemhez, hanem képcsimhez, nem töltöttem hanem tölcsiztem, és nem ismerőseimnek hanem ismercsijeimnek. Érteeeem??
2015. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ONE NONE válasza:

Szerintem meg ....

Menny ki az udvarra játszani, szagolgasd a novenyeket es ha meg talaltad csingilinget akkor talan de csak talan megjelenik egy kecske amiha minden igaz bikinibe ad egy papirt amin eegy pucer macska van es ha fel adod magad a rendorsegen akkor talan kapsz egy nyalokat es dancso megdicser es akkor lesz meg a facebookon a képed

2015. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!