Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem van az, hogy a...

Csak szerintem van az, hogy a BVB és társai nagyon lebutítják a rock zenét?

Figyelt kérdés
Itt most a legújabb "rockzenekarokra" gondolok....Egyáltalán rock zenének nevezhetjük amit csinálnak? Mert annak lett eladva de szerintem semmi közük hozzá. Meg a rajongóktól is a falra mászok, ilyen 12-13 évesen feszengenek hogy ők a nagy rockerek, aztán semmi életérzés csak a divat!

2015. júl. 3. 14:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%

Nézzél magadra először :D

a BVB igenis jó zenét játszik.

2015. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
Lebutítják, és a tizenéves kislányoknak eladhatóvá teszik, akiknek a cuki énekesekre nedvesedik a bugyijuk.
2015. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
90%

Hé, nem minden tizenéves lány van oda ezekért!

Igazából, korrekt zenét játszanak, de próbálják eladni magukat nagy metalosnak. Sokaknak ez tetszik, mert nem ismer egy jobb death, thrash metal együttest, viszont, ha valakinek ez tetszik, hallgassa! Bár tény, hogyha egy Asking Alexandria fan, azt mondja, hogy divatból hallgatom a metalt, mert nem szeretem az Askingot, csak a Kreatort, Death-t, Anthraxot, akkor képen röhögöm.: )

15/L

2015. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első..Tudtommal itt senki nem mondta hogy rossz zene, félre értelmezted a kérdést. Akinek tetszik az halgassa, nincs megtiltva...de attól még hogy BVB, meg Asking Alexandria pólóba feszengtek a Facebookon nem lesztek rockerek.
2015. júl. 4. 19:58
 5/12 anonim válasza:
9%

Nekem a BVB-vel nincs semmi bajom! Egész jó, ütemes rockot játszanak, csak unalmas... Ugyan azt a számot adják el 100-szor... Eleinte még jó volt, de már unalmas! Egy Asking Alexandriát meg nem nevezném lebutított rocknak, én azt tartom igazi metalcore rocknak! Én ilyeneket hallgatok (AA, Blessthefall, Escipe the fate, BFMV...stb)! De hallgatok deathcore-t is (BMTH, suicide silence, Heaven shall burn...stb) Ami szerintem nagyon lebutított rock az inkább az ilyen green day, meg linkin park féleségek... Azokat nem csípen, csupa nyálveregető felkapott :)

17/F

2015. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Bocsi a helyesírási hibáért!:)

*Escape

2015. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Régebben is voltak ilyen sz@ar zenék. Nem butítottak le semmit csak folytatják amit az elődök elkezdtek. A technohoz képest metal de amúgy még zenének nevezni is túlzás. De villogni jó meg csajozni is.
2015. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

#5 vagyok!

Most kajak azért lettem lepontozva, mert elmondtam a véleményem? Kinek mi a rock, akiket ti fikáztok, azoknak meg lehet az ilyen BVB az igazi rock... Kinek mi... A BVB fanok, meg lehet azokat a rockokat sz*rozzák le és mondják rá, hogy selejt, amiket ti hallgattok! Nincs olyan, hogy igazi rock... A rock-nak is több műfaja van, több stílus irányzata... Valaki ezt szereti, valaki amazt... Mindenkinek más az igazi rock... Azt utálom, ha valaki valakire rá akarja erőszakolni a saját nézőpontját... Ehez kell ám gerinc...

2015. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy csomó ideig gondolkodtam, mi az a BVB.:D

De rájöttem. Hát figyelj, a zene változik, nekem sem tetszik az ő stílusuk, de ez van. Még mindig jobbak, mint a mai fiatal magyar 3 akkordos zenészek. (Persze tudom, hogy vannak másmilyenek is.)

Abban viszont nem értek egyet, hogy az életkort felhozod. Én 12 éves voltam, amikor megszerettem a kedvenc a zenekaromat (és 5-6 kábé, amikor úgy általában a rockzenét), és máig ők a kedvenceim, de már 22 vagyok.

2015. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Antibirka válasza:
50%

Próbáltam hallgatni ilyeneket mint a BVB, BMTH, Asking Alexandri, de semmi. Nagyon nem jönnek be, átlag rockok max. Gyengék nagyon. Sok mai fiatal meg igeneis divat rocker, tisztelet a kivételnek,de mikor meg kérdezem mit hallgatnak egyből bvb és társai, de Cradle of Filth-et, Manowar-t,Iron Maiden-t hírből sem ismernek csak ezeket az emo, metalcore nyálas valamiket...


Itt egy lista a kedvenceimről, többnyire a bvb fanok negyedét sem ismerik


ACDC, Akela, Alestorm, Archivum, Amon Amarth, ANV 

Bathory, Behemoth, Black Sabbath, Blind Guardian, Blues Company, 

Cannibal Corpse, Celtic frost, Cool Head Klan, Children of Bodom, Cradle of Filth 

Dalriada, Deathstars, Dimmu Borgir, Disztraktor, Divizio 88, 

Egészséges Fejbőr, Ensiferum, Eluvetie,

Finntroll, Fehér Vihar

Gorgoroth, Gymir

Hunnia, Hunor, Historica, 

In flames, 

Jogos Önvédelem, 

Kitörés, Kovbojok, Kárpátia, Korpiklaani, 

Lordi, Lord,

Manowar, Moby Dick, Moonsorrow, Motorhead, Morbid Angel,Metallica, Månegarm, Megaherz

NBK, Nile, Nemzeti Hang, Nightwish, 

Ossian, OiBoOIs,Omnia, 

Pokolgép 

Rob Zombie, Ramstein, Romantikus erőszak, Radical Hungary. Ragnarok

Skiltron, Spellblast, Sabaton, Soanata Artica, Slipknot, Swashbuckle, Skálmöld, Saltatio Mortis

Titkolt Ellenállás, Troldhaugen, TrollfesT, Turisas, Tyr, Triddana, Tar Had

Utolsó Védvonal, 

Vérszerződés, Vér Kötelez, Vandetta, Valhalla, Vérvád, Vádló Bitófák, 

Werwolf, Wisdom

2016. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!