Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol látni gyakran skinhead...

Hol látni gyakran skinhead bandákat?

Figyelt kérdés
nyugatniba westendnél inkább punkokat szoktam látni de ahol van punk ott megjelennek a szkinek is nem? :) szóval mondanátok nekem ilyen helyeket pesten belul

2015. máj. 19. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A punk és a skinhead egymásnak ellensége.
2015. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A punk szélsőbalos és anarchista ideológiát vall, a skinhead szélsőjobbos, fasiszta és náci.
2015. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom azért mondtam! :) van egy skin haverom aki mondta hogy gyakran MENNEK punkokkal kötözködni. ezért gondolom hogy ahol punk van ot van skin is. és ne kezdjétek hogy miért nem kérded meg tőle.. mert balatonon van kikapcsolt telefonnal. szóval mondanátok ilyen helyeket?
2015. máj. 21. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már nincsenek olyan nyilvános helyek, mint régen Óbudán a Flórián tér, vagy a Vörösmarty tér ahol állandóan volt pár kopasz. Inkább csak spontán találkozó helyek vannak, illetve 1-2 kocsma ahol gyakrabban lehet találni skinheadeket.
2015. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kötözködnek ők a zsidókkal is nemcsak a punkokkal, velem is kötözködtek már de ők huzták a rövidebbet. Nem tudom miért fáj az nekik ha valaki zsidó.
2015. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!