Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az gáz ha nem vagyok fent...

Az gáz ha nem vagyok fent facebookon?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 19:01
 1/10 mantis religiosa ***** válasza:
37%
Én sem, sőt a baráti köröm nagy része sem, és egyáltalán nem érezzük gáznak. Aki akar megtalál anélkül is. A gép előtt töltött időt meg hasznosabb dolgokra fordítom.
2015. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
De a GYIK-on meg igen? szégyen :c ásd el magad!
2015. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piriiiii ***** válasza:
37%
Igaza van a kettesnek. :D
2015. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A mai világban, nos...nem gáz. Az a gáz, hogy nem látod át miért rossz, ha nincs facebookod.

Óriási hátrány, ugyanis manapság sokkal nagyobb eséllyel indulnak azok a munkakeresők, akiknek van legalább 1, vagy több közösségi oldal profiljuk. Akár facebook, akár google+, linkedin, twitter, stb.


Leginkább a facebook és a linkedin a fontosabb.


És ráadásul nagyon sok olyan információról lemaradsz, amit egyébként el se olvasnál, de hasznát vennéd.


Nekem is van olyan ismerősöm, akinek nincs facebookja, és nem az a gáz, hogy nincs. Sőt, engem egyáltalán nem érdekel. Az a gáz, hogy nem látja be, mekkora szükséges lenne rá.

2015. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
63%

Basszus. Nekem sem volt, de nyaggattak, hogy csináljak. Na, azóta is átkozom azt a napot amikor regisztráltam!!!!

De viszont bizonyos dolgokhoz meg tényleg elengedhetetlen!


Inkább az a gáz, hogy egy ilyen szutyok világban élünk, hogy akinek ha nincs ilyen szutyok oldala, akkor már szinte lemarad mindenről, mert manapság ott élnek az emberek.

Mark Zuckerberg-et meg élve ásnám el, amikor még csak meg is fogant a gondolataiban, hogy kellene egy ilyen oldal, mint a facebook!!!


De ha már nagyon ragaszkodunk ezekhez a virtualizált szarokhoz, én olyan fejlesztenék ki, amelyen nem lehet lájkolgatni meg egyéb marhaságokat csinálni, hanem csak üzenetet írni és annyi!

2015. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: ahogy a világ fejlődik, úgy kell vele arányosan az embereknek is fejlődni...csúnya lenne, ha még mindig ugyanaz a rendszer élne, mint évtizedekkel ezelőtt


a modern korhoz modern felfogás is tartozik, és aki nem látja meg a hasznos dolgot a facebookban, annak épp ideje lenne elgondolkoznia azon, hogy nincs-e lemaradva a korhoz képest


nagyon sok cég pl. facebook csoporton keresztül kommunikál a munkavállalókkal, facebookon osztanak meg anyagot..a like csak egy kiegészítő funkciót, amit senkinek se kötelező használni


és mint mondtam nem a facebook az egyedüli, ami létezik, és amit jó szemmel néznek a munkáltatók

2015. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
29%
Ahogy a világ fejlődik? Vagy inkább ahogy a világ egyre betegebb és betegebb lesz! A kettő között nagy különbség van!
2015. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
50%
az nem gáz. de ha ettől különlegesnek érzed magad, az igen. az nagyon gáz.
2015. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

#7: a fejlődésnek nem feltétlen kell pozitív irányúnak lennie, de ha ellenállsz neki, akkor csak saját magad alatt vágod a fát, mert semminek nem fogod keresni/megtapasztalni az előnyeit


Lepontozta mindenki, amit írtam, de tisztában vagyok vele, hogy a munkahelyek 90%-nál, 100 álláskereső közül ha 1-nek van facebookja, akkor azt fogják felvenni.


Van egy ismerősöm, aki hasonlóan hülye gondolkodású, és már elvből se fog facebookra regisztrálni; 3 munkahelyet vesztett ezzel, azóta se tud elhelyezkedni, és azóta se hajlandó regisztrálni facebookra. De hát aki ennyire röghöz kötött, akkor az azt mondom, hogy meg is érdemli.

2015. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a fészes baromságot,hogy ennyire meg annyira fontos.Ugyan miért lenne az?Miről maradok le?Arról,hogy pl a szomszéd Jóska éppen Mariskát eljegyezte?Hol érdekel engem ez?Nekem mások magánélete nem hír.Mellesleg átlagos hírértékben ugyanazok a hírek keringenek ott is,amit megosztanak oda más hírportálokról...annyi különbség van,hogy ott sok tudatlan meg műveletlen ember is hozzá kommentel valami ostobaságot képekhez meg információkhoz.

Én örülök,hogy megszabadultam a fésztől.Régóta nem is használom.

Ahol pedig azt nézik egy állásinterjún,hogy kinek van és kinek nincs facebookja,azok a munkahelyek annyit is érnek...

Mellesleg hány ember használ vajon kamu adatlapot fészen.

Valószínűleg több millió.Akkor miről is beszélünk?

2017. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!