Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik egykor jó ötletnek...

Akik egykor jó ötletnek tartották, ezért fent voltak facebookon, de most már letörölték a profiljukat, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Mi volt az utolsó csepp, mikor jöttetek rá, hogy ez az egész facebook/közösségi oldal cucc:

- hülyeség

- nem neked való

- nem használod semmire

- akármi egyéb?

Miért lett belőle eleged, miért "jöttél le" róla?


2012. szept. 22. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hülyeségnek tartottam ,hogy állandóan a bulikról beszélnek, meg a való életben is ,hogy ki mit lájkolt meg a többi hülyeség.


15F

2012. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye...


Én például úgy válogattam meg az ismerőseimet, hogy egy kellemes kis üzenőfal-hangulata legyen, miközben kapcsolattartásra használom. Ha pedig néha engem nem érdeklő tartalmat látok, arra is van egy trükk: továbbgörgetek.

2012. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Hidd el, nem mindig a kacsa nem tud úszni...

Ezt valaki más írta, de nagyon igaz rám is:

"Én azért regisztráltam, mert a telefon drága, személyesen meg iskola, munka stb. miatt kevese tudok találkozni a barátaimmal, gondoltam, ott majd tudunk kommunikálni, találkozókat megbeszélni meg ilyesmi. Azért hagytam ott, mert annak ellenére, hogy ott megvolt a lehetőség, mégse keresett engem soha senki, ha én írtam, nagy sokára mindig pár szavas válaszokat írtak a a hosszabb üzeneteimre, találkozókat is úgy-ahogy tudtam velük megbeszélni sokadszorra, nekik maguktól eszükbe se jutott rám írni vagy pláne megkérdezni, hogy nem megyünk-e valahova. Arra hivatkoztak, hogy rém elfoglaltak, miközben ültették naponta többször a zöldségeket a farmville-ben, meg játszottak 200 féle más játékkal, töltögettek fel képeket, linkelgettek, kommentelgettek stb. Szóval töröltem az egészet, mert rájöttem, hogy a facebook nem nekem való, hanem olyan embereknek, akiknek vannak barátaik."


Ezt én írtam, máshol:

" Senki egy db hozzászólást nem ír nekem, megalázó, hogy más meg egyet böffent, kiírja, milyen szagú volt, és 100-an "lájkolják", képesek beszélgetni róla oldalakon át, de azt, hogy a kisfiam milyen aranyosan énekel egy 15 másodperces (tehát eléggé felhasználóbsrát hosszúságú) videón, amit feltettem, senki meg se nézi...és nem vagyok a naponta 100 gyerekképet felposztolós fajta, hetente 1-2 dolgot írtam ki, mégsem érdeklek senkit. És igen, a "barátaim" és a közös beszélgetések...hát hadd ne mondjam inkább. Már úgy vagyok ezzel, nem erőltetem magam más emberekre, ha szemmel láthatóan nem érdeklek senkit. Aki a barátom, az érdekes módon megkeresett, hogy miért töröltem magam, gyorsan megadta az összes egyéb elérhetőségét online, személyesen, telefonon tudom hol elérhető, így senkit nem fosztok meg attól, hogy érintkezzen velem, aki eddig is akart."

2012. szept. 25. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!