Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lassan már...

Miért van az, hogy lassan már ott tartunk, hogy ami nincs fent a facebookon, az nem is létezik/arról nem vesznek tudomást?

Figyelt kérdés
vagy csak az én ismeretségi körömben gondolják igy?
2012. nov. 4. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sajna, sok ember ilyen, de szerintem ezzel nem kell foglalkozni. A Facebbok csak egy eszköz a kapcsolattartásra. Én arra használom, hogy a messze lakó barátaimmal tartsam a kapcsolatot. Akivel egy városban lakok, azzal személyesen szoktam találkozni.
2012. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Ez valószínűleg csak bizonyos ismeretségi körökben van így (pl. a tiédben), az enyémben fordított a helyzet: ami csak ott van, arról nem veszek tudomást, mert egyszerűen nem látom. :)
2012. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez azért hülye hozzáállás, mert a facebook is egy márkanév, a közösségi oldalak közül az EGYIK! Namármost attól, hogy fb-n nincs fenn, még fenn lehet iwiwen, myspacen, akárhol. Vagy már az is lúzer, aki nem Windowst használ, hanem Linuxot? (de legalább nem warezolta le a drágább oprendszert, hehe) De ugyanez a helyzet az Iphone vs. Android őrülettel is.

De szerintem abból sincs semmi, ha valaki semelyik közösségi oldalon nincs fenn, de hadd válasszon már mindenki magának, hogy melyikre regisztrál fel.


Egyébként szüleim sincsenek fenn, mégis tudomást vesznek róluk.

2012. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem gondolják így. Én sem vagyok fent facen, mégis elég népszerű vagyok. Annyi, hogy mondjuk ha valakivel csak távolabbi haverok vagyunk, akkor nem fog telefonon felhívni, hogy menjek el mondjuk egy buliba, míg ha fent lennék egy gombnyomással meghívna, "mert mér ne?" alapon. Szóval max. ennyiből maradok ki, de egyébként létezem, számon vagyok tartva a közösségben. 16l
2012. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!