Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem vagyunk fent facebookon...

Ha nem vagyunk fent facebookon akkor már "halottnak" számítunk? Vagy akkor már nem is vagyunk emberi életre valók?

Figyelt kérdés
Én és a párom ahogy összejöttünk egyből töröltük magunkat facebbokról,én nem bánom egy cseppet sem.De rokonok,barátok,akikkel nem sokat találkozunk ha kérdezik miért nem vagyunk fent,akkor úgy beszélnek róla mintha valami bűnt követnénk el és nem lennénk aktív tagjai a társadalomnak vagy nem is tudom.
2014. júl. 29. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha már van annyi eszetek,hogy nem vagytok fennt ezen a ,,szennyoldalon",akkor korlátolt emberek véleményére se hallgassatok.
2014. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen nem, de nyilván azért kérdezik, mert ha fent lennétek könnyebben tudnák veletek tartani a kapcsolatot. Ti párkeresésre használtátok egyébként az oldalt vagy onnan, hogy összejöttetek már nem akartok másokkal kapcsolatot tartani? Furcsa.
2014. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Én itt értesülök csomó dologról (pl. konferenciák, mások diplomázása, később jól jön majd nektek egyetem alatt, mert szoktak csoportokat létrehozni tantárgyakhoz pl.), szóval emiatt érdemes fenn lenni rajta. Pl. úgy is fenn lehet az ember, ha nem aktív (én se posztolgatok:)).


De, ahogy gondoljátok. Bár nem értem, mi köze a törlésnek ahhoz, hogy jártok, eddig társkeresőnek használtátok az fb-t?:)

2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%
Nincs semmi probléma azzal, hogy nem vagytok Facebookon, nem kötelező a dolog. Csak azt nem értem, miért azután, hogy összejöttetek? Eddig társkeresőnek használtátok? Vagy innentől tilos ismerősökkel beszélgetni? Mi az ok? Én ezt inkább furcsállom.
2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy nem vagytok regisztrálva rá. Amíg nem volt fb, addig is megoldott volt a kapcsolattartás a barátokkal, családdal.
2014. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!