Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szereted a mai Magyarországot,...

Szereted a mai Magyarországot, büszke vagy rá? És a magyar embereket?

Figyelt kérdés
Bármit írhatok :D kiváncsi vagyok érzésekre ,tapasztalatokra .

2015. ápr. 20. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

"Bármit írhatok"


Nosza!

2015. ápr. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mai országot nem, és az emberek többségét sem.
2015. ápr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne szeretni a "magyar embereket" ugy altalanossagban? Van akit szeretek, mert ismerem es valamilyen okbol fontos nekem, vannak nehanyan akiket nem kedvelek, akiket meg nem ismerek, azok semlegesek.


Az orszagot nyilvan szeretem hiszen onnan szarmazom. Gondolva itt a foldrajzi jellegu dolgokra.


Buszke meg csak olyasmire vagyok, amit magam ertem el.

2015. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Magyarorszag gyonyoru orszag, tele lehetosegekkel, termeszeti szepsegekkel es epitmenyekkel. A szulovarosomat szeretem a legjobban de mar masfel eve nem jartam ott hala a mostani embereknek, a politikai helyzetnek. Nem elek mar Ma.o.-on (rokonaim sincsenek mar ott) es jelenleg nem tudom mikor megyek vissza latogatoba. Nem hiszem, hogy egyhamar.

Buszke pedig epp a mostani helyzet miatt nem lehetek a hazamra. Szanalmas a mai Magyarorszag :(

2015. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Tulajdonképpen igen. A visszásságokról, a politikai helyzetről nem a nép tehet, amely szorgalmas, tehetséges.


Figyeljük meg az állandó nyavalygókat: .zar ez a nép, ez az ország, az emberek mind, de ő - csak ő - persze kivétel. Aki alázza az országot, az valahol magáról is véleményt mond.


Büszke vagyok a történelmére, arra, hogy fennmaradt ez a nép, a nyelv, amely egyedülálló. Hány nép, amely egykor a magyarsággal együtt élt nincs már, beolvadt? Kunok, besenyők stb. Mi valahogy megmaradtunk.


Azokkal kár leállni vitatkozni, akik kizárólag "gyomorból" állnak hozzá a kérdéshez, mi van a borítékban? Ilyen alapon a kétharmada a világnak megtagadhatná a népét, hazáját, mert mindig van egy hely, ahol még jobban élnek.

2015. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
#5: "Tulajdonképpen igen. A visszásságokról, a politikai helyzetről nem a nép tehet, amely szorgalmas, tehetséges." - igen? Mondd csak, ki választja meg ezeket a szemetebbnél szemetebb kormányokat? Milyen társadalom az, amelyikben ilyen kontraszelekció van, a vezető pozíciók tele vannak debilekkel, a valóban tehetséges emberek pedig nem tudnak érvényesülni?
2015. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

1, Nem; 2, Nem; 3, Nem.

Minden rossz benne és csak rosszabb lesz. Az emberek nagy többsége bunkó, egyre jobban a nők is.

2015. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!