Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neked is van nagyarc külföldön...

Neked is van nagyarc külföldön dolgozó ismerősöd aki csak vetíteni jár haza a 10 éves audival Nagykanizsára?

Figyelt kérdés
Irritálnak téged ezek az emberek?
2015. márc. 27. 08:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
En speciel 10 eve elek Nemetorszagban. nekem ne magyarazd el hogy milyen az egeszsegugy, az oktatas, az infrastruktura, a politika, az eletszinvonal...
2015. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, amikor olyasvalaki magyaráz arról, hogy külföld milyen, aki még sohasem élt kint sehol. Nem "vetít" az ismerősöd, hanem az élményeiről és a tapasztalatairól mesél, de te túl buta, irigy és megkeseredett vagy ahhoz, hogy ezt megértsd.
2015. márc. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kint élek 3 éve. Nem csak úgy a hasamra csapva írogatom ezeket. ELképesztően irritál a feszítgetés ami megy. De hát ez a kis országunk...a feszítősök országában muszáj egy bmw minden paraszt mellé.
2015. márc. 28. 11:06
 14/16 A kérdező kommentje:

"En speciel 10 eve elek Nemetorszagban. nekem ne magyarazd el hogy milyen az egeszsegugy, az oktatas, az infrastruktura, a politika, az eletszinvonal..."


Szóval amikor hazamégy URLAUB MACHENEZNI NAGYKANIZSÁRA, te is előadod hogy kint mennyire más minden? :D

2015. márc. 28. 11:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha szoba kerul akkor igen. Bar meg eletemben nem voltam Nagykanizsan. Es Audim sincs, bar lehetne.
2015. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Anyagilag mindenkinek megéri Nyugaton élni. A melósnak ugyanúgy mint egy orvosnak, IT-s szakembernek, mérnöknek, stb. Ez tény, ez vitán felül áll. Nálunk a minimálbérből nulla megtakarítás érhető el, kint már abból is félre tud tenni és ez a lényeg. Ha soha nem tud egy ember félretenni semmit a fizetéséből, hónapról hónapra él, akkor hiába él szüleivel egy szép házban, ha esélye nincs onnan soha elköltözni, önállósodni. Szerintem nagyon is tökösek azok akik kimennek. Köztük is van persze ilyen is olyan is, mint az itthoniak közt. Van, aki sokkal rózsásabbnak állítja be kint a helyzetét, van aki csak szimplán elmondja, hogy sokkal jobb az utak minősége, kedvesebbek az emberek, nem egzisztenciális szorongásban él az ország 80%-a, és nem gereblyézi a vizet több száz közmunkás, és kis falvakban sem látnak milliárdokért épült stadionokat, mert ez az ilyen kis banánköztársaságok sajátja mint Magyarország.
2015. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!