Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neked is van nagyarc külföldön...

Neked is van nagyarc külföldön dolgozó ismerősöd aki csak vetíteni jár haza a 10 éves audival Nagykanizsára?

Figyelt kérdés
Irritálnak téged ezek az emberek?
2015. márc. 27. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akinek egy 10 eves Audival vetiteni lehet, meg is erdemli.
2015. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azt elnézem, ha külföldi munkából veszi meg ezt, mert ha ott egy suzuki wagon r+-al mászkálna, lehet, kiröhögnék.

De amikor a csóringer Magyar felvesz devizahitelt, hogy rázza a rongyot a szintén suzuki wagon r+-ban, és emiatt rágja a küszöböt a család, na az az, ami irritál.

2015. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hanyszor irsz meg ki kerdest? ennyire frusztralt vagy?
2015. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem, csak nevetséges számomra a jelenség :) Főleg úgy hogy nagyon is jól tudom kint hogyan élnek. Régebben nem gondoltam volna hogy itt ekkora cigánykodás megy. Egymás hegyén hátán fetrengenek a pár száz eurós megtakarításokért havonta. Aztán nagy nehezen vesznek egy 10 éves roncsot amivel ugye lehet vetíteni a sok buta otthon élő gyári munkásnak, akiknek amúgy sokkal normálisabb életük van, nem 40nmes panel szarokban nyomorognak hárman hanem családi házban élnek a szüleikkel stb.


A roncs biztosítását ugye alig bírják fizetni, de azért fenntartják az autót, mert az kell, kell a 150 lovas audi...mert nehogymár ő egy kisautóval menjen haza!!


A legjobb pedig a varázslás amit előadnak. Hogy mennyire más kint minden.Számomra ez szórakoztató. De szomorú is, mert a sok szerencsétlen elhiszi a sok mesét és csomagol, otthagyva a családját meg a barátait...

2015. márc. 27. 10:23
 5/16 anonim ***** válasza:

" Hogy mennyire más kint minden"


Es valojaban tenyleg mas minden.

2015. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mi más? Kicsit jobb a megélhetés. Ennyi. Amúgy ez az egyben megegyezik Magyarországgal. Nálunk is nyugati szintű infrastruktúra van, szolgáltatások is nyugati szinten vannak, egészségügy is elég jó (itt most ne a bérekkel gyertek, mert ugyanolyan színvonalon ellátnak nálunk is...az hogy az osztrák állami kórházban led tv van a sima betegszobákban is az meg annak köszönhető hogy ott az átlagos gastarbeiter tbje nem 25 euró mint nálunk, hanem 200+)


A megélhetés is inkább csak az egyszerű munkásoknak jobb. Mivel a létminimum felé van húzva a bérük kicsivel.

2015. márc. 27. 10:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Borzasztó lelkiállapotban lehetsz, hogy pontosan ugyanezt újra meg újra meg kell kérdezned.


"fetrengenek a pár száz eurós megtakarításokért havonta"


Mivel itthon egy átlagember összesen nem keres meg havonta ennyit.


"Nálunk is nyugati szintű infrastruktúra van, szolgáltatások is nyugati szinten vannak, egészségügy is elég jó"


Látszik, te is kb. a város határában lévő kaszálóig jutottál, amikor megpróbáltad megismerni a világot. Én három nyugati országban éltem 1-1 évet (Anglia, Belgium, Németország), és most a hasamat fognám a röhögéstől, ha nem éppen zokognék.

2015. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ostobasagokat irsz :)


Omlik beloled a kognitiv disszonancia.

2015. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Látszik, te is kb. a város határában lévő kaszálóig jutottál, amikor megpróbáltad megismerni a világot. Én három nyugati országban éltem 1-1 évet (Anglia, Belgium, Németország), és most a hasamat fognám a röhögéstől, ha nem éppen zokognék."


Miért nem maradtál ott ha ott annyira jó?

2015. márc. 27. 13:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert szeretek itthon lenni, és én itthon is elég jól keresek ahhoz, hogy pl. magánorvoshoz tudjak menni, ha valami gondom van. Ha átlagfizum lenne, egy pillanatig nem haboznék, hogy megint elhúzzak innen.
2015. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!