Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik röhögnek azokon akik...

Akik röhögnek azokon akik Nyugaton mosogatnak, azok szerint nyugati életszínvonal van Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szóval szerintük úgy lehet élni Ausztriában 1100 euróból mint Magyarországon 70 ezer HUFból?
2015. márc. 10. 17:53
1 2
 11/17 Joci_27 ***** válasza:

Ezek után már nem egészen értem, milyen választ vársz a "kérdésedre". Ha neked ennyire szar itthon, menjél nyugatra.

Jártam már néhány országban, nem a levegőbe beszélek. Tudom, hogy Norvégiában 10x annyit keres egy melós, mint itthon, és ha ezt ismételgetem, akkor mi lesz? Attól nem fog változni semmi. Te is csak károgsz, de tanulni büdös, sokkal könnyebb szidni a kormányt, az országot, a magyarokat, mint elgondolkozni, hogy mi lehet az oka annak, hogy szar munkád van?

Megértem, hogy nem tudsz rendesen megélni, megértem miért nyugatozol egyfolytában, valószínűleg nincs rendes végzettséged, nem is nagyon értesz semmihez, nem tudom a magyaron kívül beszélsz-e más nyelvet, te is egy sértődött kivágyódó vagy "nyugaton sok a lóvé, nyugaton jól megél a melós, nyugaton eltartanak ha nincs munkád" jól hangzik, én a helyedben már pakolnék is, és mennék. Hajrá!

2015. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nincs az angol minimálbér sem a létminimum felett.

csak ha valaki kijön, akkor valahogy rögtön nem lesz gond, hogy tíz vadidegennel lakik együtt egy lyukban. ha otthon csinálná ugyanezt minimálbér, meg ugyanúgy élne, mint Londonban, akkor otthon is többet tudna spórolni...

2015. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megint Londonoztok, ez beteg. Én Ausztriáról beszéltem. Itt létminimum felett van a melós fizetése. Ha nem hiszed el nézz utána.
2015. márc. 10. 23:01
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem UKban is ki tud egy melós fizetni egy kis lakást a béréből egy kisebb városban.(itt ki tud) Ez Magyarországon luxus melósbérből bárhogy is röhögtök a nyugati melósokon.
2015. márc. 10. 23:05
 15/17 anonim ***** válasza:
A nyugat nálad egyenlő Ausztria? Én Angliában vagyok, s nem fog itt haj, de jól élni minimálbérből.
2015. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy dőzsölnek a minimálbéresek is, csak annyit hogy meg lehet élni abból a bérből is, viszonylag tisztességesen.
2015. márc. 10. 23:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon balkáni-, félbalkáni életszínvonal van (valójában) - a hozzá tartozó butasággal, korrupcióval satöbbivel.
2015. márc. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!