Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges egyfajta goth-rocke...

Lehetséges egyfajta goth-rocker keverék?

Figyelt kérdés
Én alapvetően rockernek tartom magam de a goth stílusho is húzok. Elég sok goth / metal stílusú számot hallgatok de rockot is rengeteget. Igazából szeretek nevetni élénk lenni de nagyon sokszor gyűlölök megszólalni és élni is. Lehetséges az hogy egyszerre legyek rocker és goth is? És ha igen kaphatok pár öltözködési tippet a goth stílushoz is?

2015. febr. 27. 19:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan lehetsz "mindkettő", bár nem igazán értem, hogy most az öltözködést szeretnéd keverni (mert azt nyugodtan lehet), vagy valami "életérzés" alapján szeretnéd eldönteni, hogy melyik vagy inkább(itt azért megjegyezném minden rossz szándék nélkül, hogy nem minden goth életunt/komor, amit leírtál, azok sima kamaszos hangulatváltozások)Az öltözködést illetően, ha nem bántottalak meg, még szívesen írok privátban.
2015. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem, sajnos ez nem lehetséges 😊
2015. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Alapból nem hiszem el, hogy egy-egy ember képes magát egyetlen stílusba bekategorizálni, rá sem nézve más stílus elemeire, mind öltözködésben, mind zenében, akármiben.

Én sem tudnám egy stílusba skatulyázni magam, valami goth-metálos-pagan korcs vagyok :D

2015. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"de nagyon sokszor gyűlölök megszólalni és élni is. " Stílust tévesztettél: aki utál élni az az emo :P


Komolyra fordítva a szót, viszonylag ritka, hogy valaki szemellenzősen, vegytisztán csak egy stílust kövessen. A gothok meg különösképpen jól jártak, mert szinte minden műfajból van goth barát verzió is. Tudom ajánlani az [link] a Dark and Goth-friendly music című cikksorozatot. Ott egyébként vannak divattippek is.


Ha nagyon muszáj engem pl. legalább 4 stílusba be lehetne skatulyázni, csak épp nem szeretem az ilyen skatulyákat :))

2015. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!