Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A keverék emberek hogyhogy...

A keverék emberek hogyhogy szebbek?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a félig négerekre gondolok , hanem a félig magyar-ír , orosz-spanyol stb.emberkékre vagy akikben van cheroke indián vér.

2012. febr. 29. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Az egzotikus, különleges arcvonásaik miatt tartják őket szépnek. Mert feltűnően nem csak az adott kultúra megszokott jegyeit hordozzák.
2012. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül szebbek.
2012. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják hogy a magyarok kinézete azért ilyen változatos mert sok típusú vér csörgedezik bennünk.Például a németeknek megvan az a jellegzetes arcvonásuk meg bőrtónusuk , de magyarokat nem lehet így jellemezni mert nagyon sok színűek.
2012. febr. 29. 21:53
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

Igen, azért mert különlegesek. Na ez a magyarok milyen szépek is elég szubjektív. Persze itt is vannak szép nők, de nekem pl jobban tetszenek a Dél-Amerikai nők. Na mondjuk így belegondolva ott sok nő olyan indiános kinézetű. Mert talán a mexikóiakban inka vér csergedez, de nem tudom, most nincs kedvem utána olvasni :) Pl múltkor láttam perui nőket és nagyon bennszülöttnek néztek ki, szóval így belegondolva kicsit megdől a Dél-Amerikai állításom is :)


Amúgy igen, nálunk van sokféle kinézet. Egyszer azt hallottam, hogy ebből a szempontból jót tett, hogy ugye itt voltak a tatárok, törökök, a németekkel is össze lettünk rakva, aztán az oroszokkal. És emiatt vagyunk ilyenek. Meg ugye mostanában már jönnek az arabok, feketék, vagy keveredünk (már aki) a cigányokkal is....

2012. febr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó: Hihetetlen, hogy szinte minden kérdésnél elő tudjátok hozni a rasszizmust.
2012. febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Milyen rasszizmus? :)


Egyébként én pont azt akartam írni, hogy ahány félig v negyedvérig fekete-fehér nőket-férfiakat láttam,mind sokkal szebb volt,jóképűbb,vagy tényleg igazi szépség,mintha simán azonos szülőktől származott volna.

Ugyanígy a cigányoknál.Van pár régi iskolatársam(lányok,nők),akik félig vagy negyedvérig cigány származásúak,és hihetetlen alakjuk van,gyönyörű arccal!Igazi bombázók...

Mondjuk félig ázsiai és félig fehérbőrű nőt ill férfit még nem láttam,de kiváncsi lennék!

2012. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy szebb? Definiálod? Mi az, hogy keverék, ezt is definiálnád?


Akár hiszitek akár nem, még egy norvégiában élő, szőke, kék szemű ember is hihetetlenül kevert. nemzetiségekkel dobálózik a kérdező, meg néhánya... mielőtt kialakultak volna a magyarok, vajon mik voltak? hogy hívták őket? ezek fontos kérdések, hogy megértsd a sajátodat.

2012. márc. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, amerikai, félvér (anya fekete, apa fehér). Hihetetlen kombináció lett a srácból, sötét tejeskávé színű bőr, nagyon szép arcvonások és világító kék szemek. Ilyen sötét bőrnél ilyen kék szemet azóta se láttam.


Illetve van egy izraeli barátom is, akinek a családja jemeni származású (tehát genetikailag arabok inkább), ott az egész családnak nagyon különlegesek a vonásai. A család legifjabb tagjai (2 és 4 évesek) pedig a legszebb csöppségek, akiket eddig láttam.

2012. márc. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Heterózis hatás.


Amúgy tényleg nem mindig szebbek, van amikor inkább érdekesen néznek ki.

2012. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Minden egyes olyan dolog, amit egy laikus keveredésnek hív, valójában családegyesítés. Legalábbis így fogalmazta meg Spencer Wells. Nem tudtok kilépni a kis formáitokból, azért hiszitek el, hogy ez valami hú de nagy dolog... pedig már több 10 ezer éve keverednek egymással azok az emberek, akik az eltérő éghajlati viszonyok miatt néznek ki változatosan.
2012. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!