Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szervezett zaklatás. Ilyen...

Szervezett zaklatás. Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Ez a blog a zaklatás egy speciális válfajával, a szervezett zaklatással (angolul: gang stalking, organized stalking, cause stalking) foglalkozik. Ugyan maga a zaklatási forma nem újkeletű, ám az elmúlt években a kommunikációs technológia fejlődésének köszönhetően ugrásszerűen megnőtt mind a sértettek, mind az elkövetők száma, így a jelenség is egyre nagyobb nyilvánosságot kap.


[link]



2014. dec. 30. 19:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

A szervezett zaklatást láthatatlan hadviselésnek is szokták nevezni. Nem véletlenül! Végrehajtóik lelkivilága ugyanis a normális ember lelkületétől fénytávolságokra van, ezért természetesen félnek, hogy valódi énjük lelepleződik,így hát megragadnak minden módot, hogy áldozataikat hiteltelenné tegyék. A szakemberek pszichopata néven különböztetik meg őket a normális emberektől. Kezelni sajnos nehéz, mert az ilyen személynek sajnos nincs betegségtudata. Nagyon sajnálom, aki ebben szenved, de valahogy el kell különíteni őket a társadalomtól, mert közveszélyessé válhatnak. A legnagyobb akadály, hogy nem győzhetők meg.

Egy ezzel a témával foglalkozó oldalról kimásoltam ennek a betegségnek a tüneteit. Orvostanhallgatóknak szerintem erősen ajánlott olvasmány, hogy időben felismerjék, és gyógykezelés alá helyezzék őket.

Íme:

"Jelen világunkban lényegében szabadon garázdálkodnak a pszichopaták. a természetes lelki egészséggel bíró emberek tájékozatlansága miatt.

*Általában segítőkésznek mutatkozik, kicsiben becsületes, jót vetít, fedi ármánykodásait. Szinte mindenki csak jó oldalát ismeri meg. Célszemályeit támadja csak, másokat (kik számára érdektelenek) általában segít.

*Nagyon irritálja, ha olyan embert lát, amilyen ő csupán szeretne lenni a lelke mélyén , de nem tud: nyílt, egyenes, szeretetteli,boldog, egészséges lelkű. Ilyenkor torz mosoly, lenéző tekintet jelenik meg rajta.

*Szolgákat, tettestársakat gyűjt maga alá. Maga háttérben akar maradni gazemberkedéseinél. rányít, ural, de a következmények elől bujkél.

*Rafináltan viszálykodik, misztifikál, nagy stratéga.

*Kiszemelt prédáiban kisebbségi érzést és félelmeket igyekszik kelteni. Életüket sem tiszteli.

*Elsőként észreveszi és támadni kezdi azokat a személyeket, akik képesek őt leleplezni, beazonosítani, precízen diagnosztizálni.(...)

*Jól felismeri az önmagához hasonlót és vele szövetkezik.

*Játszi könnyedséggel aláz meg másokat.

*Lelkiismeret-furdalás idegen tőle.

*Hálózatában megoldotta, hogy minden számára fontos információ gyorsan áramlik felé."

(Idézet forrása:Pszichopata globál-szövetség tagjai, helytartóik, felismerésük, beazonosításuk)

2018. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Engem miért hagytak békén?
2020. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
64%

Attól függ mit tapasztaltál. Ha elviselhetetlen szúrás szerű fájdalmakat, fülzúgás, stb. ezekkel sose fognak leállni, hacsak valaki le nem állítja őket. Betta Ardi jól mondja.


Azért csinálják mert meg van rá a lehetőségük. Állhat a háttérben szervezett bűnözés, vagy inkább egy mafiaszervezet pl. azért csinálják ezt valakivel hogy utána felvegyék a pénzt (állítólag életbiztosítási csalás állhat a háttérben).

Vagy az is lehet hogy egyesektől a házat akarják elvenni. Esetleg politikai oka van.


A törtélem során számos alkalommal bebizonyosodott hogy lehet újat kitalálni, de ennek ellenére egyes válaszadók továbbra is a skizofréniát erőltetik, annak ellenére hogy köpésük sincs a témához.


Félrevezető az elnevezés, az biztos. A lényeg ugyanis nem az hogy zaklassanak valakit, hanem sokkal inkább az hogy nehezen vagy egyáltalán nem bizonyítható módszerekkel kiiktassanak valakit. Ezt a hülye elnevezést is azok találták ki akik ezt csinálják, és még sok hülyeséget is kitaláltak mellé hogy az egész jelenség teljesen hiteltelennek tűnjön. A kapitalizmusban mindent lehet (amúgy volt ilyen állítólag régen is, a volt szovjetúnió által kontrollált területeken, a nyugat legalábbis aszondja. Most viszont szinte az összes nyugati országban tagadják, kivéve az "US diplomats in Cuba" esetet)

2020. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Azért mondd minden célszemély mást mert ezzel hiteltelenítik el a szavahihetőségét. Ebben hatalmas pénzek vannak. Csak simán felbérelsz bosszúból egy maffia szervezetet valaki ellen,akik lefizetik a családtagokat,és elkezdődhet a remálom. Ha bár már azt veszem észre hogy nem csak a maffia foglalkozik ezzel hanem teljesen átlagos emberek is. És már az elejétől benne vannak ebben a programban egyes emberek. Tehát ez egy szervezett. A nevében is benne van.
2020. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A szervezett társas zaklatás /stalkerek bevonásával, alkalmazásával és cselekményével/ egy működő bűbszervezeti forma. Egy emberkére, akihez 30 éves barátság fűz, megélt szörnyűségek sorozata szakadt rá, mintegy másfél év alatt. Az eseménysor kezd eldurvulni. Már könnyű testi sértésnél tart. Mint 30 éve barát, magam vagyok a "szekundánsa", lévén benne már lötyög a lélek. Nagyon legyengült állapotban van. Mind testileg, mind szellemileg, mind lelkileg. Három feljelentésünket a T. Rendőrség rövid úton elutasította. Úgymond nincs bizonyítékunk. 50 db kitűnő fényképfelvétel nem ér semmit. Csak olyan videót fogadnak el, amin minden képi elem stimmel..., van hanghatás..., és D. barátomat éppen belöki egy 100 kilós állat az árok aljára...8 napol túl gyógyuló testi sértés. Tanú nincs, én nem lehetek mindig vele - mellette. Egy olyen eseménynek akár 10 jól megfizetett "utcaszínházas talpasa", stalkera van, elsőrangú hamis tanúként:...a pasi tántorgott és bele esett az árokba...- eskü alatt is "levallják" a rendőrségen, ha odáig egyáltalán elkalimpálna az ügy. Ha "történésed van"...Tedd fel magadnak a Kriminalisztika 7 fő kérdését! Mi? Mikor? Hol? Hogyan? Ki? Kivel? Miért? - ugyanis ezeket kell a rendőrségnek is megválaszolnia. D. és én, a 7-ből, mindössze 4-re tudjuk a választ. Tanúnk nincs! Ha TE sem tudod a 7 fő kérdést megválaszolni, kösd fel a gatyád, de jó erősen. A helyzet eszkalálódik. No ez a VALÓSÁG emberek.
2020. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
végül is, ha a MIÉRT már tisztázott, akkor a többit fellehet deríteni, csak persze az érdekek diktálnak, nem biztos h fel is akarják deríteni az ügyet, főleg ha valaki fejes vagy annak ismerőse, rokona is benne van ... sajnos ez van :(
2020. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

Köszönöm. A szólásod hozzáértő. Ha nem tudom miért, akkor a következő okfejtésre jutottam. 1.) Átveszi a "frencsájnzt" egy banda. Szadisták. Pénzük van. Kipróbálják. Piramis elven. Aztán bevetik a "pénzverdébe és dől a lé". 2.) D. barátom valamikor, valahol..., de nagyon rossz helyen..., nagyon rossz időben...volt "OTT"..., ki tudja hol. Természetfotós. Sokat fotózgat, sok helyen, minden időben, napszakban. Beletenyerelt, belelépett...valakinek, valakiknak a "lelkébe". 3.) Tudom hogy 30 éve barátom D. soha, senkinek, bajt, bánatot, sérelmet...nem okozott! A háttérben szadisták, mongolidióta pszichopaták, aranyifjak játszanak el egy MACSKA - egér "játékot". D. (meg lassan gondolom én is) a Menekülő Embert játsza el. Tehát "fájdalomokozó szadista kéjvágy" kielégítése príma. A stalkerek "csak 3 méterre láthatják a szövetet". Egy autós banda köröz, majdnem D. lábára hajt és ott fékez...a "talpas stalkerek" 6 irányból jönnek 30-an, 5 percen belül. A szervezés magasiskolája amit produkál a SÖTÉTSÉG...Legalább 3 állandó megfigyelőjük, és legalább ennyi diszpécserük van, akik baromi "jól dolgoznak". Az alvállalkozók kisebbségi nagyautókon rohangálnak, vagy van rajtuk fék, vagy nincs...Hétköznapi mezei mérnökök vagyunk, nincs elég pénzünk se magándetektívre, se komolyabb felderítő - rögzítő eszközökre.

Válaszom: Meglehet, hogy gyakorlatoznak D. barátomon, mert "jó az alany, és jó a terep" mindehhez. Azt meg jól tudják, hozzájuk, a pénzes állatokhoz sosem jut el, és ha el is jutna D. hozzájuk, csak egy eldöntendő kérdés van. Élve, vagy ölve...?

Idézlek és most mennem kell. " végül is, ha a MIÉRT már tisztázott, akkor a többit fellehet deríteni..." ebben mondjuk nincs akkora ellentmondás, ami miatt nem értünk egyet, ugye? Mert nem!

2020. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

A régi BTK. 222. §. "csak a tányérdobálós, pofozkodós"...zaklatásokra vonatkozott, az új BTK. ezen tovább lépett, de NEM VESZ TUDOMÁST a szervezett társas bandazaklatás létezéséről, de még a fogalmáról sem. De jure, de facto --- ILYEN nincs! A T. Rendőrség akkor honnan "tudná", hogy VAN ilyen? "Nem tudja", mert ha tudja - ha nem tudja, nem szabad tudnia, "tehát nem tudja". Hát akkor mit tehet az országlakó ember? Jött egy új játékszabály, de nagyon jól kell értelmezni. Hogyaszongya...Jogos védelem Btk. 21-22. Röviden. "ogos védelem Btk. 22. §.

Btk. 22. § (1) Nem büntetendő az a cselekmény, amely a saját, illetve más vagy mások személye, javai vagy a közérdek ellen intézett, illetve ezeket közvetlenül fenyegető jogtalan támadás elhárításához szükséges."

No meg a másik: (az a legjobb, ha magad olvasod, és nem itt, mert akár ügyvéd vagy, ha nem, ez nekigyürkőzést igényel.)

1.) Ne mászkálj egyedül, sötétben soha, mindig legyen TANÚD, mint akár Pelikán elvtárs..., a Tanú c. filmben.

2.) Ha megtámadnak téged, veled lévő Családodat..., tulajdonodat, NE TÁÉRJ KI a támadó - támadás elől, hanem védd meg magad, és a többieket akár úgy is, hogy az arányosság határait is túlléped.

Magyarán szólva, amikor az ÁLLAM NEM KÉPES MEGVÉDENI, visszaveszed a védelem jogosítványát az államtól, kezedbe veszed, újra magadra ruházod...! És megvéded magad. És ha karóval jön, nem virágcsokrot vágsz a támadó fejéhez. Nem vagyok jogász. Nem vagyok jogtanácsos, egy gyakorlatias mérnökember vagyok. Úgy 13-15 jogtudor emberrel beszéltem az utóbbi másfél évben. Jó ösvényekre irányítottak, és végig mentem rajtuk.

Mi a vége! Védekezhetsz, védekezz!!! - Mert mi marad még? Üss!vagy FUSS!

2020. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Aki érintett, és tudni akarja mi van, az beszéljen velük, azokkal a nyomozókkal, vagy felderítőkkel, vagy tevcnmiusokkal, akik a rendőrség részéről fogadják a kérdésedet (anonim módon is), és tanácsot adnak információhoz juttatnak...



Most beszéltem 20 percen át az egyik ügyeletessel, AKI VOLT RENDŐR, ÉS VOLT BŰNÜGYI TECHNIKUS. Nagyon sokat segített (!!!) mert megértette a "történetet"..., és felvette a fonalat. Nagyon elégedett vagyok a beszélgetéssel. Mondom az elérhetőséget, hívd fel, ha bajod van:


Telefontanú Program


” hogy a bűn ne maradjon büntetlenül!”


Neve bemondása nélkül hívhatja a Telefontanú ingyenes telefonszámát!



06-80-555-111



A Telefontanú Program Magyarországon 2001. január 15-én kezdte meg működését az Országos Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési és Esélyegyenlőségi Osztály szervezetén belül.



A program alapötlete az Egyesült Királyságból származik, ahol 20 éve Crimestoppers néven működik ez a rendszer a bűnüldözés, bűnfelderítés és nem utolsó sorban a bűnmegelőzés hatékonyságának növelése érdekében. (A Programot hasonló elvek alapján jelenleg Európa négy országában -Spanyolországban, Nagy-Britanniában, Hollandiában és Magyarországon - eredményesen alkalmazzák)



A program azoknak az állampolgároknak nyújt lehetőséget, akik információval rendelkeznek már megtörtént vagy tervezett bűncselekményekről, bűnelkövetőkről, körözött személyek tartózkodási helyéről, de valamely méltányolható okból nem kívánnak a rendőrséghez fordulni, személyazonosságukat a hatóság előtt felfedni.



A 06-80-555-111-es ingyenes zöldszámon a nap 24 órájában fogadják a Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai a bejelentéseket.

2020. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
na jó azért ezt nem mindenki kajálja be. hogy lenne már anonim? 10 sec alat tudják, honnan hívod őket ...
2020. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!