Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szervezett zaklatás. Ilyen...

Szervezett zaklatás. Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Ez a blog a zaklatás egy speciális válfajával, a szervezett zaklatással (angolul: gang stalking, organized stalking, cause stalking) foglalkozik. Ugyan maga a zaklatási forma nem újkeletű, ám az elmúlt években a kommunikációs technológia fejlődésének köszönhetően ugrásszerűen megnőtt mind a sértettek, mind az elkövetők száma, így a jelenség is egyre nagyobb nyilvánosságot kap.


[link]



2014. dec. 30. 19:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Te reklámozod az oldalt?
2014. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem. És nem is ez volt a kérdés, hanem az, hogy létezik -e ilyen!
2014. dec. 31. 14:17
 3/23 Olgika válasza:
Tisztelettel gondoltam felhívom e helyütt is a figyelmet a Jogi Fórum fórum rész szervezett zaklatás témájára. Köszönöm szépen megtisztelő figyelmük, minden jót! [link]
2015. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Olgika válasza:

Kedves Nagytiszteletű Embertársaim! Hatodik éve szervezett zaklatásban végre Nagytiszteletű Lázár János Miniszter Úrtól kaptam egy like-ot a Facebookon. Oda vagyok érte, kezét csókolom, el vagyok ragadtatva! Remélem jön a zaklatás vége. Boldog vagyok. Sok boldogságot Önöknek! Isten éltesse Miniszter Úr! Köszönjük! Szervezett zaklatás célszemélyek, érintettek néven Facebook csoportunk van. Köszönöm eü. ellátóimnak, a tűzoltóságnak, a rendőrségnek, a titkosszolgálatnak és Istennek, valamint a szervezett zaklatóimnak. Megosztottam, ide jól nem tudtam másolni. És kiemelem, hogy lőn az is, hogy Miniszter Úr vasárnap segített. Köszönjük szépen! Köszönöm szépen Önöknek is, Isten áldja Önöket! Szívből sok boldogságot! Köszönöm szépen Önöknek!

a Facebookról másolva

Olga Natália Nagy

Ma, 17:11-kor

Nagytiszteletű Miniszter Úr! Tessék szíves lenni a szervezett zaklatás célszemélyeket megmenteni! Szervezett zaklatás célszemélyek, érintettek néven csoportunk van, tisztelettel meghívom, hogy csatlakozzon. Köszönetem. Köszönöm a lehetőséget a bejegyzésre, köszönöm figyelmét, sok boldogságot!

112 megosztásTetszik · Hozzászólás

Lázár János kedveli ezt.

Olga Natália Nagy Szívemből kezét csókolom, nagyon szépen köszönöm a kedvelést! A legjobbakat!

2015. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
bizony létezik. engem már majdnem kikiáltottak paranoid betegnek, amíg aztán videora vettem az egészet, amit egy 5-6 fős banda szervezkedett ellenem zaklatásképpen (és hozzá teszem, még így se sok eredménye lett szal ez ma nálunk nevetsége szinten megy sajnos).
2016. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen, létezik, habár az elnevezése félrevezető, mert valójában szervezett bűnözésről van szó, amit erre szakosodott bűnszervezetek követnek el ártatlan emberek ellen ismeretlen okokból. Újabban korszerű technikai eszközöket is használnak kiszemelt áldozataik kínzására. Ezek az ún. DEW fegyverek. Mindezt teljeskörű törvénytelen 24/7-es titkos megfigyelés segítségével teszik( vagyis a nap 24 órájában figyelik kémkamerákkal a cálszemélyt a hét minden napján), ilyen módon lábbal tiporva legalapvetőbb emberi jogait, magánszféráját. Sajnos, aki mindezt nem a saját bőrén tapasztalja, nehezen ad hitelt a célszemélyek szavainak. Pedig ma a mi életünket teszik tönkre, holnap majd valaki másét fogják. A bűnözésre ugyanis az jellemző. hogy ha nem állítják meg, akkor terjed.
2018. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

sztem ezt megállítani se lehet, természetesen benne vannak olyan felsőbb körökbemn h nem lehet ellenük tenni smemit.

aztán meg a magyar jog nem is igazán ismeri a magánszféra fogalmát sajnos, főleg nem bünbtetőjogi eszközökkel (ami van, az pedig gyakorlatban működésképtelen)

2018. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Ez az egész csupán paranoid skizofrének teveszméinek összessége.
2018. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
A szervezett zaklatás létezik, és a zaklatókat arról lehet felismerni, hogy ilyen témában írogatnak, és paranoid skizofrénnek nevezik az áldozatokat.Szerencsére ez az áldozatokat nem érinti különösképpen, mert az interneten csoportokban szervezkednek kínzóik leleplezésére. :)
2018. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

Egy paranoid skizofrénnek nincs betegségtudata. Soha az életben nem fogja beismerni, hogy beteg. Ez stimmel is a blogot író hölgyre. Egy skizofrén tudja (tudni véli), hogy idegen erők befolyásolják a gondolatait. Ez számára olyan megmásíthatatlan tény, mint az, hogy a Föld gömbölyű. Az ő világában a téveszmék tények. Ezzel még csak nem is lenne gond, ha nem szenvednének ennyire a hangoktól. A pszichózis borzalmas. Kevés ennél rosszabb állapot van. A "zaklatók" soha nem tűnnek el, ha kezeletlen marad az állapot. Kezelni muszáj, mert az ilyen személy sajnos sokszor öngyilkosságba menekül. Nagyon sajnálom, aki ebben szenved. A legnagyobb akadály, hogy nem győzhetők meg. A drdiag.hu oldalról kimásoltam ennek a betegségnek a tüneteit, amelyek tökéletesen fellelhetők a fent linkelt blogban. Orvostanhallgatóknak szerintem erősen ajánlott olvasni a blogot, már csak esettanulmányként is.

Tünetek:

Ítélőképesség csökkent,

Feszültség érzése,

Gyanakvás,

Ingerlékenység,

Szenvedés érzése,

Sértődékenység,

Ébersége csökkent,

Eddigi életmódját nem vagy nehezen tudja folytatni,

Társadalmi kapcsolatok csökkenése, Fejében a gondolatok hallhatóan hangosak,

Gondolatait a tévében vagy a rádióban közvetítik,

Gondolatok visszhangosodása,

Idegen erők a gondolatot kiveszik a fejéből vagy gondolataiban olvasnak,

Idegen erők befolyásolják,irányítják, uralmuk alatt tartják,

Idegen erők gondolatot ültetnek a fejébe,

Jelentős személyek leszármazottjának véli magát

Követnek, lehallgatják a telefonomat, most is figyelnek minket

Megfigyelik, követik

Nagy felfedezőnek, kutatónak tartja magát

Pereket kezdeményez, vélt igazáért harcol

Szellemi lényekkel van közvetlen kapcsolatban, velük kommunikál, jeleket kap

Ételébe, italába mérget kevernek

Önmagának jelentős politikai szerepet, befolyást tulajdonít

Beszéd, párbeszéd hallása

Cselekedeteit kommentálják, értékelik, többnyire kritizálják

Utasításokat tartalmazó hangok hallása

Valós élmény, de nem vetül a külvilágba

Érzelmi életének elszíntelenedése, elsivárosodása,

Hangulati nyomottság,

Rossz közérzet,

Képtelen az ellazulásra,

Szorongás,

Átlagos környezeti ingerekre heves reakció.

2018. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!