Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csak Budapest létezik?...

Miért csak Budapest létezik? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sok mindenki, akivel megismerkedek,az budapesti vagy nagyon a közelében él.

Ha látok egy oldalt(pl. [link] akkor szinte biztos vagyok benne,hogy személyesen Budapesten található. És tényleg. )

Sok minden csak a fővárosban, vidékinek két választása van:

vagy felmegy(akkor is,ha drága), vagy hagyja az adott iskolát/boltot/szolgáltatást/stb-t és keres alternatívát.


Nem idegesítőnek írom ezeket, de tényleg meglátásom szerint kb. minden budapesten van.

Innen ismerek egy (szerintem) jó angol tanárt-persze Budapesten van, ajánlottak itt szemészt-persze Budapesten.


2014. dec. 22. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország lakosságának több, mint 1/5-e ott lakik. A lakosságnak maradék 4/5-ének nagy része nem használ internetet munkája népszerűsítésére. Szóval mondhatni, hogy a találatok 1/3a statisztikailag budapesti találat lesz.


Ez egy kicsit elnagyolt gondolkodás, de szerintem közel állhat a valósághoz. Ha angolt akarsz tanulni / tanítani egy városban, akkor érdemes a keresőt úgy használni, hogy jelzed, melyik város érdekel.


Pl: [link]

Rengeteg hirdetést találtam így és nem BP-iek.


Úgyhogy ajánlom neked is, hogy SZÁMODRA ne csak BP létezzen! Keress úgy, hogy az eredmény számodra is megfelelő legyen!

2014. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)


Számomra se csak Bp létezik. :)

2014. dec. 22. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért?

Létezik más is?

...

...

...


Tegyél róla, hogy létezzen.

2014. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretnék a fővárosba koncentrálni az embereket. Talán, hogy kevesen legyenek vidéken, mert másoknak kell a föld. Ezért is nincs munka vidéken és nem támogatják a családi gazdaságot.
2014. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!