Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik olyan hogy "elektronik...

Létezik olyan hogy "elektronikus úton történő zaklatás"? Hol lehet panaszt tenni ilyen témában?

Figyelt kérdés

Szerdán vettem valamit egy kuponos oldalról. Azóta minden nap Hírlevelekkel zaklatnak, holott azóta a Hírlevélről már leiratkoztam, és miután ez nem működött emailben is kértem őket hogy legyenek szívesek befejezni. Nem érdekli őket, ma reggel ugyanúgy jött a Hírlevél, mintha mi se történt volna.


Ezt a magatartást milyen felügyeleti szervnél lehetne kifogásolni?


2013. dec. 8. 13:58
 1/8 anonim válasza:
Sajnos ezek a hirlevelek rettenetesek..nem tudom milyen e-mailre irtal, de ezek altalaban egy iranyuak, csak automatikusan kuldenek roluk hirleveleket, de nem olvasgatnak rajta leveleket.
2013. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Le tudsz iratkozni róluk, másfelől a levelező rendszeredben jeleztheted ezt spamnek, és blokkolhatod.
2013. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: nem arra az email címre írtam amiről a Hírlevél jött, hanem az ügyfélszolgálatnak.


Második: leírtam, hogy már leiratkoztam róla, de hatástalan volt. Spam-nek is bejelöltem, de valamiért ugyanúgy megjön.


Na de az eredeti kérdéssel mi a helyzet?:)

2013. dec. 8. 14:41
 4/8 anonim válasza:
Jaj bocs nem láttam. Hát én is csak azt tudom mondani, hogy akármilyen klienst vagy szolgáltatót használsz, tiltsd le a címet, jelöld spamnek, stb
2013. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ne vacakolj ilyen törvényekkel, nem hinném, hogy bármire mennél. Kibetűs rész, tudod.
2013. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez itt elvi kérdés.
2013. dec. 8. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt tehetsz bejelentést "Kéretlen hirdetést bejelentő űrlap" résznél (bár lehet, hogy szükséges hozzá ügyfélkapu is):

[link]

2013. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket.
2013. dec. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!