Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy festmény címére lennék...

Egy festmény címére lennék kíváncsi, Valaki megírná a címét?

Figyelt kérdés
Láttam egy képet egy festményről, amin lovas íjászok szerepeltek. Épp vágtattak a kép jobb oldaláról balra. Ha valaki tudja a címét, az kérem írja le, vagy adjon egy linket.
2010. febr. 2. 21:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Felismerni egy ismeretlen képet, bah. Tudom, hogy ez sem az, de legalább jó irányba vágtat a magányos lovas.

[link]

2010. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó tippem, ha ez sem az, akkor sajnálom. Ha kedvesebb próbáltál volna lenni, talán mi is kedvesebbek lettünk volna, de te nagyra vagy magaddal, hogy van egy kép, amit úgy látszik más se ismer, és úgy viselkedsz, mint kiskakas a szemétdombon.

Ez az? [link]

2010. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
09:07 - Ne szóld le a kérdező gyereket, hiszen már nagyfiú. Tudod mennyit tett ő társadalmunkért, egy tiszteletre méltó ember. Hiszen már elmúlt 21 éves!
2010. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Én meg 24, kisöcsém/húgom lehetne.
2010. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Ismétlem a szép kort megélt értelmiségieknek, hogy már megtaláltam a képet. Most már csak azért nézek fel ide, hogy lássam az idegbeteg idióta, oh bocsánat szóval a morcos és vehemens hsz-eket.


Ja és a gyengébbek kedvéért. A munkahelyemen láttam egy matricát, ami kicsi és rongyos volt. Azon szerepelt a kép. Mivel csak diákmeló, ráadásul éjféli, nem volt alkalmam bármikor odamenni, és lefényképezni. Kerestem a neten, de nem találtam (mármint akkor még nem, de már megvan). Ezért gondoltam regelek itt, és felteszem mint "kultúra" jellegű kérdést. Erre a sok okostojás jött, és írta a hülyeséget. Én odaírtam, hogy hülyeséget ne írjatok (ez például az első hsz-re vonatkozott). Erre Ti megsértődtetek, és írtátok, hogy úgy megvernétek engem. Bocsássatok meg, ha ezek után nem tartalak benneteket túl sokra. Már csak azért sem mert mondjátok, hogy tiszteljem a korotokat. Honnan a .-ból tudjam, hogy hány évesek vagytok? 24? A szövegetek alapján letagadhattok vagy tízet. Olvassátok vissza az összes hsz-t, és gondolkodjatok el egy kicsit magatokról. Ha valakinek még mindig böki a csőrét valami, idézzen tőlem hogy mi az, én meg idézek egy azt megelőző hsz-t amiben játssza valaki az agyát.

2010. febr. 8. 10:10
 26/34 anonim ***** válasza:

Én vagyok a tippelgető, s egyszersmind a 24 éves. Tudod, felcsigáztál, és most már engem is baromira érdekel, hogy mi az a kép. Ha lennél oly kedves, és leírnád, akkor visszavonnám a negatív dolgokat, amiket gondoltam irányodban. Egyébként a megsértődésről, te hamarabb megsértődtél, szerintem. Én ugyanis azért járok vissza ide, mert tényleg érdekel, mi lehet az a kép. De lehet, hogy ez bűnnek számít?

És teljesen mindegy, hogy tudod-e, mennyi idős a másik fél, mindig meg kell adni a tiszteletet, mert az alapján fognak megítélni.

És még egy tipp a végére, írd ki, hogy hozzászólás, ha nem akarod, hogy beléd kössenek.

Akazuki

2010. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Bizony, nem hsz-re de hsz-ra ha már kiskakas. Mert nem hozzászólásre reagálsz.

Máskülönben eléggé elismert lehetsz a munkahelyeden, ha nincs aki megmondja azt sem honnan került oda és milyen matrica és ilyen fórumon kell utána kajtatnod hogy mit is ábrázol. A művészethez neked annyi közöd van, mint macskának a mákdarálóhoz.

2010. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy el ne felejtsem az "idegbeteg idióta, oh bocsánat szóval a morcos és vehemens" megnyilvánulásodért újra, de most a jobbmenetes takonymenetvágás következik. Az életben "élőben" csak mamának hazudhatsz, másutt majd megtanítanak rá hogy ez így nem jó. Ezt tartsd szem előtt hogy ne essék majd nagy bajod. Tudom most nem érted, de majd felismered egy helyzetben. (Nem általam, de ilyen hozzáállással az élethez tutti, hogy majd eljön az ideje).
2010. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

"most a jobbmenetes takonymenetvágás következik."


Furcsa. Valahogy nem érzem. És Te akarsz az élet nagy kérdéseire tanítani...


"A művészethez neked annyi közöd van, mint macskának a mákdarálóhoz."


Nem vagyok művész, se nem művész lélek, se nem szakértő, de ezt nem is állítottam. És Te akarsz engem kioktatni...


"Bizony, nem hsz-re de hsz-ra ha már kiskakas. Mert nem hozzászólásre reagálsz."


Micsoda ballépés, lőjetek agyon. Most nézzem át, hátha neked is van néhány helyesírási hibád? "Ezt tartsd szem előtt hogy ne essék " Kihagytál egy vesszőt. A tuti meg egy "t". Nem mintha érdekelne, de Te akarsz helyesírásra oktatni?


"eléggé elismert lehetsz a munkahelyeden, ha nincs aki megmondja azt sem honnan került oda és milyen matrica"


Mint mondottam vala, csak egy diák meló, (mellesleg egy nyomdában). Minek basztassam a munkatársaimat meg a főnökeimet ilyen pitiáner dologgal. Továbbá azt is mondtam, hogy egy régi szakadt matrica. Nem tudom, hogy nekik miért kellene tudniuk a választ. Mellesleg úgy tűnik, hogy félreértelmeztem az oldal nevét. Ha nem is gyakori, de azért kérdés az amit ide biggyesztettem nem? És te okoskodsz itt?


Nem tudom, hogy mi alapozta meg neked ezt a hatalmas egót, de azért mert anyukád azt mondja, hogy Te vagy a legokosabb, legszebb, legaranyosabb, hát lehet, hogy valaki mást is meg kellene kérdezned erről.


Ja és nem hazudtam.

2010. febr. 9. 00:19
 30/34 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mondtad meg a címét.
2010. febr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!