Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a halálmánia a kamaszoknál?

Mi ez a halálmánia a kamaszoknál?

Figyelt kérdés
Szerintem nem túl jó dolog a halál,de legalább nem kellene dicsőíteni,se a gyilkolást,akár állatok az áldozatok akár emberek.
2010. jan. 31. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Divat... emo
2010. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

emo


én nem vagyok emo de gondoltam már rá hogy inkább meghalnék

2010. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

nem emo, ez mindig is jelen volt. 20 éve is voltak öngyilkosok, meg akik vagdosták magukat, csak akkor még nem volt külön nevük.


Gondolom te idősebb vagy, ha kamaszokról írsz, hadd emlékeztesselek, nem a te generációd küldte milliószámra meghalni az embereket Szibériába?

2010. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hm,akkor remélem hamarosan lecseng.


Második,én is gondoltam már rá többször hogy jobb lenne ha meghalnék,de végül mindig örültem hogy nem tettem meg,és mikor feljöttem ebből a mélypontból,egyszerűen annak is tudtam örülni hogy létezem.

2010. jan. 31. 19:49
 5/21 A kérdező kommentje:
15 vagyok :D Csak nem értem hogy hogyan tudnak az emberek masszívan rombolóak lenni: önmagukkal,a többi emberrel,a környezettel,az állatokkal szemben.
2010. jan. 31. 19:50
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok emo, távol áll tőlem bármilyen buta stílus követése, még is meg akarok halni. Vagy is nem azt mondom, hogy meg akarok halni, de ha választani kellene élet és halál között, akkor inkább meghalnék. Elmenekülnék a világ elől, mert elegem van belőle. Apukám azt mondja, majd kinövöm. De az biztos, hogy eddig elég sok mélypontom volt, amikor egészen komolyan elgondolkodtam rajta.
2010. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Minden rendes hormonháztartásban megtalálható, mióta világ a világ:)
2010. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Bennem is van ilyen érzés.

Szerintem figyelemfelkeltés.

Egyébként nem gondoltatok arra, hogy esetleg (ha elfogadjuk, hogy minden agy kapcsolatban áll) a természet védőeszköze az ilyen érzések születése a túlnépesedés ellen?

2010. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
általában a családi problémák miatt van ezde az elkeseredettség,és a világ fájdalmára való érzékenység okozhatja még..aztán van ez az emó divat,ami már azokat is érint,akik olyanokon ki tudnak akadni,hogy nem kaptak playsationt karácsonyra,és megoldásként a gonosz szülőket büntetve teszik ezt figyelemfelhívásként..nekem nagyon rossz gyerekkorom volt,négy iskolában jártam ki az általánost,szegnyek voltunk,és abszolút nem összetartó családom van..egyke is voltam,ráadásul nem kívánt terhességből születtem..se apám se anyám nem foglalkozik velem még most sem(23/L) és meg lett volna az okom öngyilkosnak lenni..de van egy világnézetem,ami azt mondja,az elvégezendő feladat nélkül nem hagyhatom itt ezt a világot,amikor elvégzem,akkor automatikusan meg is fogok halni..nekem is volt,hogy kínomban vagdostam magam,de nagyon hamar leszoktam róla,mert nem lettem nyugodtabb tőle, és a problémákra sem adott megoldást..kissebb fajta depressziót mutat,ha valaki meg akar halni!Most olyan vagyok,aki ha tudná az összes ilyen embert a szívéhez szorítaná és felkarolná..e sajnos még ez is pénz kérdése..ha valakit meg akarok menteni,akkor annak lakást kellene biztosítani,de kicsi az albérlet,sok a fizetnivaló,és NINCS munka!Így már mi is hajszál híjján vagyunk az utca kövétől..sajnos ez megy ma,de soha nem leszek öngyilkos,még így is optimista vagyok,a legnagyobb szegénységben..így kéne mindenkinek tenni..csak baromi nehéz..magamtól tudom..
2010. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a halál(a természetes) az a halottnak jó,a gyászolóknak fájdalom...maga a halál egy hatalmas megszabadulás,és tény,hogy a mexikóiak meg is ünneplik!Bárcsak az egész világon ez lenne a szokás..
2010. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!