Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért védik manapság annyira...

Miért védik manapság annyira a zsidókat?

Figyelt kérdés

Bárki aki a szájára meri venni őket, már antiszemita, ha szidni merészeli őket akkor meg meg van kövezve, a médiában pedig csak említésre sem szabad méltatni őket, ha véletlenül valahogy rosszul állítja be őket valaki, akkor betámadják, mintha náci lenne. A holokausztra is úgy tekintenek, hogy nem veheti senki sem a szájára, kivéve, ha zsidó, ha valaki pedig tagadni meri, hogy volt (holokamu) még börtönbe is zárhatják, mert már volt ilyenre példa.. Ez mind szép és jó lenne, ha egy jó eszmét és a világot segítő mozgalmat védenének be ennyire, de csak kb 10-15 percet kell utánajárni, hogy mit művelnek a zsidók, és, hogy akár gyerekeket is gyilkolhatnak, és a Tóra szerint mindenki aki nem zsidó=állat, meg kell ölni. Vagy csak rá kell nézni Palesztinára.. Tehát az a kérdésem, hogy miért vannak így megvédve, amikor rengetegen látják az igazságot?

Tudom, hogy sok vezetőszerepben lévő ember zsidó és ezért is, de még most talán nem az övék az egész világ..


2014. nov. 28. 12:22
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy ma már kint van a Székely zászló, de nem volt, míg a jobbik nem kezdeményezte.

Köszönöm a zsebnáci jelzőt, igaz, én sosem tudnék megölni senkit, de a te általad szeretett zsidók már milliók halálát okozták, nyugodtan védd be még őket, úgy is annyira szeretnivalók, és nem kell erőlködnöd igen, meg van és lesz is a véleményem, majd mehetsz te is tüntetni a Horthy mellszobor ellen, mer sérti szegények lelkét, nehogy már az ember kimenjen rakni valamit, amibe nem szólhatnak bele, szegény, ártatlan zsidók.

Mellesleg van bőven az ilyenekből, akik bevédenek mindenkit és mindet, amit sokan nem szeretnek, mert kisebbség, de azt nem veszik észre, hogy okkal utálják sokan őket(amit mégegyszer mondom, én nem), de gondolom a szegény cigányokra sem lehet egy szavunk sem.

2014. nov. 30. 10:35
 32/37 anonim ***** válasza:

Aszt hiszem hogy a kérdező meggyőzése lehetetlen. Mindegyik zsidó aljas féreg, csak az az ember aki székelykáposztát eszik, és rovásírással kommunikál a szíriuszi ősmagyarokkal. Kimosták az agyát valamelyik szélsőjobbos oldalon, vagy nem tudom.


Egyébként én magam nem vagyok zsidó. Magyar francia és német vér keveredik bennem, a vallásomat nem gyakorló megkeresztelt katolikus vagyok.

2014. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Kérdem én a Magyarországon élő zsidók hány ember haláláért felelősek? Már megbukott a te kis eszme futtatásod. Izraeli civil lakosság hány embert ölt meg?
2014. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
74%

Na. Akkor először is.


Nem védik őket. Egyik régi osztálytársam, gimi elején megtanult héberül, hogy tudjon puskázni - annak külön betűkészlete van és azt a tanárok nem tudják elolvasni. Ezzel a remek írással felírt valamit a kezemre, nem tudtam lemosni, és konkrétan hazafele meg akartak verni. 20 percig ültem azon a redvás buszon, és próbáltam túlélni. Sprinteltem, miután leszálltam, a nyomomban két bengával. Életem legszarabb 20 perce volt, pedig nem vagyok zsidó. Hogy nácik voltak-e? Azt nem tudom. De jobbikos kitűző díszelgett a pólójukon, az tuti. Nem védi őket meg senki, csak az a rohadt vaskupola Izraelben, és még azt is sajnálják tőlük.


2. Van egy nagyon jó barátom, aki Palesztinában él. Az izraeliek dobták 2-3 hete a házukra a kopogtatót - mint kiderült, ezek a zsidók először ledobnak egy bombát, ami kárt nem okoz, de piszok nagyot szól. Ez jelez a benn lévőknek, hogy spuri, mert a repülő megfordul, és jön az éles bomba. Haverom ment volna ki, erre egy állat palesztin katona nekiállt visszatuszkolni őt a házba. Konkrétan ki kellett szöknie a saját házából, a palesztin fazon elől. Aki amúgy meglőtte, és a golyót Izraelben, Tel-aviv-ban szedték ki belőle. Mesélte, hogy a saját szemével látta, ahogy a palesztin szomszédja gránátot rak a kisgyereke zsebeibe... Gyakorlatilag éles bombát csinált a nő a saját gyerekéből...


Előszedtek régi, szíriai képeket, amiket maga a szíriai hatóság irtotta ki a gyerekeket, és azt is a zsidókra akarták kenni. Nagyon két oldalú a dolog. Valójában csak ismerősöktől tudok tuti infókat a gázai övezetről. Egyik sem szent, a háború sehova nem vezet, de egyáltalán nem igaz, hogy az izraeliek a r.hadékok. Szóval a médiát sem kell félteni, nagyon kétoldalú az az érem.


3. A Tóra azt mondja, hogy aki nem zsidó, tartson be 11 törvényt (ne ölj szintűek), és mennybe jut. Szó nincs öldöklésről. Mint már említették előttem, a Tóra Mózes 5 könyve, az Ószövetség gyakorlatilag. Jézus is zsidó volt, az utolsó vacsora konkrétan valami zsidó ünnep első estéje. Mint ilyen, az első parancsolat itt (is) a ne ölj, szóval ez már kiüti az állítást.


4. Speciel a zsidók még csak nem is téríthetnek. Engem a a kopogtatós j.tanúi sokkal jobban zavarnak, állandóan jönnek és erőltetik rám a cuccaikat. Múltkor konkrétan lesátánistázott az egyik, mert azt mondtam, hogy én valami egész másban hiszek. Engem ez nagyon sokkal jobban zavar. Meg az, ahogy az iszlám a nőkkel bánik. Hogy a nők kb csak vagyontárgyak... Hát a nénikéjüket.


Erős kijelentésnek érzem, hogy azt mondod a kérdésben, látod az igazságot, de később kiderül, semmit nem tudsz a zsidókról. A holokauszt pedig megtörtént, sajnos az elmúlt évben több olyan emberrel találkoztam, aki elmesélte, ami az alatt történt vele. Nem biztos, hogy akartam volna tudni.


5. Nem az övék a világ, én ezekben az összeesküvés-elméletekben nem hiszek. Szerintem sokkal inkább van mondjuk bankárok, médiaszakemberek (gondold el... milyen hatalma van a facebook vezéreinek, a google, a youtube, az instagram fejeseinek...), a politikusok kezében az életünk, mint a zsidókéban. Amennyire én látom, egyáltalán nincs sok zsidó vezetőszerepben. És a zsidó származásúak nagy része tesz a vallásra. Ez szerintem nem helytálló megállapítás, de lehet, hogy tévedek.

2014. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
90%
Az kimaradt, hogy igazából a kereszteshadjáratokban is meghalt csomó szerencsétlen ember, akik nem ártottak senkinek, azt valahogy mégse hánytorgatjuk fel soha. De ez tényleg csak zárójeles megjegyzés. Ilyen kettős mérce dolog.
2014. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A Zsidók ahol csak megjelennek káoszt és zúrzavatz okoznak maguk körülm.Mindekit megvetnek és kiszipolyozzák az országot ahol csak tudják.Nem esett még le neked Kérdező hogy miért utálják őket mindenhol a világon kivéve a Zsidó USA-t ami az övéké teljes mértékben ideértve a pénznyomtatást ami Rotschild tulajdon és a média minden az Ő kezükben van.Parazita,rasszista banda.
2018. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
A keresztesháborúkat hozod fel mentségül a zsidóknak? Na és a Kommunizmus az amerikai őslakosság vagyis az indiánok kiirtása az afroamerikai családok milióinak tönkretétele illetve legyilkolása??? Hitler rezsimjébe is rengeted pénzt pumpáltak a zsidók csak ez nem annira kényelmes mint tetszelegni az álitolagos áldozat szerepében.....
2018. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!