Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért védik manapság annyira...

Miért védik manapság annyira a zsidókat?

Figyelt kérdés

Bárki aki a szájára meri venni őket, már antiszemita, ha szidni merészeli őket akkor meg meg van kövezve, a médiában pedig csak említésre sem szabad méltatni őket, ha véletlenül valahogy rosszul állítja be őket valaki, akkor betámadják, mintha náci lenne. A holokausztra is úgy tekintenek, hogy nem veheti senki sem a szájára, kivéve, ha zsidó, ha valaki pedig tagadni meri, hogy volt (holokamu) még börtönbe is zárhatják, mert már volt ilyenre példa.. Ez mind szép és jó lenne, ha egy jó eszmét és a világot segítő mozgalmat védenének be ennyire, de csak kb 10-15 percet kell utánajárni, hogy mit művelnek a zsidók, és, hogy akár gyerekeket is gyilkolhatnak, és a Tóra szerint mindenki aki nem zsidó=állat, meg kell ölni. Vagy csak rá kell nézni Palesztinára.. Tehát az a kérdésem, hogy miért vannak így megvédve, amikor rengetegen látják az igazságot?

Tudom, hogy sok vezetőszerepben lévő ember zsidó és ezért is, de még most talán nem az övék az egész világ..


2014. nov. 28. 12:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%

Vicces, hogy pont olyan emberek harcolnak a palesztin jogokért, akik rögtön elkezdenék lemészárolni a magyarországi cigányságot, amint lehetőségük adódna rá.

Mondjuk, ha képzeletben Magyarország lakossága átkerülne egy olyan bolygóra, ahol rajtunk kívül nincsen senki.


Apropó, a Jobbik mikor fog tüntetni az ellen, hogy az USA-ban rengeteg négert lőnek le mostanság? :D

2014. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Több oka van.


Először is egy liberális demokráciában élünk, amiben a demokrácia mértéke attól függ, hogy mennyire kivételeznek a vallási, etnikai kisebbségekkel.Különösen, ha a többségtől jelentősen eltérnek.


Másodszor,a Holokauszt miatt sokan elfogultak a zsidósággal szemben.


Harmadszor, a zsidóság befolyása nem kicsi.


Negyedszer,ahogy vannak antiszemiták, úgy vannak filoszemiták is.

2014. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

1.

Nézz utána, igen, én vagyok a hülye tényleg, bebizonyítottad a hozzászólásoddal. Gratulálok.

Nem értem, hogy jön ide a jobbik, meg, hogy ki, hogyan gyilkolná le a cigányságot.

Az utolsónak köszönöm a válaszát.

2014. nov. 28. 13:32
 4/37 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van a hülyeségem bizonyítása, tessék, nézz bele, 1-2 perc múlva ott a tényleges bizonyíték. Úgy látszik az ilyenek, mint én, akik hülyének születtek, legalább van annyi életrevalóságuk, hogy utánajárnak dolgoknak, nem belepofáznak semmit sem tudva mindenbe. (Első hozzászólónak szánom.)

2014. nov. 28. 13:40
 5/37 anonim ***** válasza:
2014. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Az izraelitáknak valóban megengedte Isten, hogy gyermeket öljenek, de csak a honfoglalás időszakában, és csak az ítéletre kijelölt törzsek esetében. Ezt aztán remekül kiforgatják ebben a videóban.

"Hogyha jövevény tartózkodik nálad, a ti földeteken, ne nyomorgassátok őt." III. Móz. 19.


A másik, ami szemet szúrt az, hogy a gój barmot jelent. Nem tudom hányszor kell még leírni, hogy egyszerűen a "nem zsidó", "más nép" megfelelője.

2014. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
A linkes hozzászóló nem tudom, hogy most rám célozgatott-e vagy másokra, de én nem hibáztatok senkit, attól még, hogy nem értek egyet rengeteg dologgal, és az ő jónéhány dolgaikkal, nem azt jelenti, hogy hibáztatom őket, mert rossz az életem, gondolom neked tökéletes, és te kijössz mindenkivel, mindennel.
2014. nov. 28. 14:21
 8/37 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem, azt zsidók mondják, akkor ők meghazudtolnák saját vallásukat? Ha ez tényleg úgy van írva, hogy csak a honfoglalás idején ölhettek, akkor miért állítják ezt úgy, hogy most is lehet szélsőséges esetekben?
2014. nov. 28. 14:24
 9/37 anonim ***** válasza:
48%

Nézd, a Bibliában benne van, hogy ők a kiválasztott nép. Jézus is zsidó volt.


Talán érthető, hogy fenn hordják az orrukat.


Én viszont nem hiszek az egész keresztény baromságban, így nekem egy zsidó pont olyan mint egy nem zsidó.

2014. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
A keresztények Bibliája és a zsidóké, a Tóra az nem ugyan az, én sem tudok sokat róluk, de azt igen, hogy ők utálják Jézust, ki is figurázzák, a videóban is benne van, amit linkeltem..
2014. nov. 28. 14:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!