Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért védik manapság annyira...

Miért védik manapság annyira a zsidókat?

Figyelt kérdés

Bárki aki a szájára meri venni őket, már antiszemita, ha szidni merészeli őket akkor meg meg van kövezve, a médiában pedig csak említésre sem szabad méltatni őket, ha véletlenül valahogy rosszul állítja be őket valaki, akkor betámadják, mintha náci lenne. A holokausztra is úgy tekintenek, hogy nem veheti senki sem a szájára, kivéve, ha zsidó, ha valaki pedig tagadni meri, hogy volt (holokamu) még börtönbe is zárhatják, mert már volt ilyenre példa.. Ez mind szép és jó lenne, ha egy jó eszmét és a világot segítő mozgalmat védenének be ennyire, de csak kb 10-15 percet kell utánajárni, hogy mit művelnek a zsidók, és, hogy akár gyerekeket is gyilkolhatnak, és a Tóra szerint mindenki aki nem zsidó=állat, meg kell ölni. Vagy csak rá kell nézni Palesztinára.. Tehát az a kérdésem, hogy miért vannak így megvédve, amikor rengetegen látják az igazságot?

Tudom, hogy sok vezetőszerepben lévő ember zsidó és ezért is, de még most talán nem az övék az egész világ..


2014. nov. 28. 12:22
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Az 1-2 rakéta szemléltetés volt, de gondolom ti is ott voltatok, és láttátok, hogy mi történt, meg megszámoltátok, hogy mennyit lőttek. Mindegy, nem ez a lényeg, hanem, hogy akkor sem egyenlő az arány, meg lehet nézni, hogy mekkora volt a zsidók által lakott terület még az elején, és mennyi most, a tények magukért beszélnek, gondolom nem azért van a palesztinoknak akkora kis maréknyi területük, mert jószívvel odaadták a zsidóknak. Az, meg, hogy Usa támogatja milliárdokkal, ők pedig ezt teszik azzal a pénzzel(tényleg, minek is támogatja, hisz van a zsidóknak bőven pénze), nem is kell véleményezni. Úgy van beállítva, hogy egyenlő erők harca van, az, pedig, hogy mikor meg hol vetettek be fehérfoszfort, mindegy, mert bevetették, mellesleg azt is videókon láttam, nem fogok utánajárni, hogy most ezt mikor, meg hol vetették be, mert annyira azért nem érdekel, hogy miket művelnek.

Ha teljesen tájékozatlan lennék, azt sem tudnám, hogy háború van ott, hiszen megkérdeztem a családomat, meg haverjaimat, hogy mit gondolnak róla, néhányuk tudta csak, hogy ott háború zajlik. De te biztosan nagyon tájékozott vagy.

2014. nov. 29. 19:56
 22/37 anonim ***** válasza:
74%

Kerdezo,

te belekeveredtel valami palesztin-zsidoellenes propagandaba, es HULYESEGET HULYESEGRE halmozol.


" és, hogy akár gyerekeket is gyilkolhatnak, és a Tóra szerint mindenki aki nem zsidó=állat, meg kell ölni"

Ha ennek a kideritese 10-15 percbe telik, akkor idezd mar nekem a Torabol ezt a reszt.

Es mielott szabadkoznal, hogy nincs meg neked, kozlom, hogy a Tora=Mozes 5 konyve, es bibliatok talan meg otthon is van nektek. De azt azert megsugom elore, hogy SEMMI ilyesmit nem fogsz benne talalni, akkor sem, ha szorol szora atbogaraszod.

2014. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
57%

# 22


Ugyan, hagyd!

Ezek totál agymosottak. be van csípődve nekik ez a hülyeség, és ezzel kelnek, ezzel fekszenek.


mindennapi gyűlölködésünket add meg nekünk urunk!


Gáz az egész.

2014. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Ott volt a videóban, amit elvileg már megbeszéltünk, hogy nem feltétlen igaz, szóval nem értem minek kell visszakanyarodni..

De ti gondolom valami szenteknek gondoljátok őket, akik sosem csináltak semmi rosszat.

Nem gyűlölködés, csak simán van egy véleményem a látottakról.

Mellesleg unalmas magyarázni, hogy mit honnan veszek, mint mondtam, videókban láttam Yt-on, többet nem magyarázkodom, mert én kérdeztem..

De ti zsidók vagytok amúgy, hogy ennyire véditek őket? A kérdésem is az volt, hogy miért védik ennyire őket, és ti sem erre válaszoltatok, hanem engem magyaráztattok, hogy nekem nem jó a szemléletem, meg véditek őket, meg, hogy zsidóellenes propaganda meg mittudomén..

2014. nov. 29. 22:01
 25/37 anonim ***** válasza:
74%

Most ennyi erővel kérdezhetném tőled h miért kék a fű és akkor magyarázd meg nekem, meg tudnád? ne ilyen a te kérdésed is. lássuk:


"Miért védik manapság annyira a zsidókat?


Bárki aki a szájára meri venni őket, már antiszemita, ha szidni merészeli őket akkor meg meg van kövezve, a médiában pedig csak említésre sem szabad méltatni őket, ha véletlenül valahogy rosszul állítja be őket valaki, akkor betámadják, mintha náci lenne. A holokausztra is úgy tekintenek, hogy nem veheti senki sem a szájára, kivéve, ha zsidó, ha valaki pedig tagadni meri, hogy volt (holokamu) még börtönbe is zárhatják, mert már volt ilyenre példa.. Ez mind szép és jó lenne, ha egy jó eszmét és a világot segítő mozgalmat védenének be ennyire, de csak kb 10-15 percet kell utánajárni, hogy mit művelnek a zsidók, és, hogy akár gyerekeket is gyilkolhatnak, és a Tóra szerint mindenki aki nem zsidó=állat, meg kell ölni. Vagy csak rá kell nézni Palesztinára.. Tehát az a kérdésem, hogy miért vannak így megvédve, amikor rengetegen látják az igazságot?

Tudom, hogy sok vezetőszerepben lévő ember zsidó és ezért is, de még most talán nem az övék az egész világ.."



Na most te megkérdezed miért védik manapság annyira a zsidókat? Hol, kik, mikor? Csak így a levegőbe beszélünk h védik a zsidókat mert hallottam, meg a média stb stb. Konkrét esetet mutass és akkor talán fogsz kapni értelmes választ, de értelmetlen kérdésre értelmetlen választ fogsz kapni.


Én nem a zsidókat védem és sokan mások se, hanem az általánosítás és sztereotípiák ellen állunk ki, legyen az zsidó vagy bármi más akikhez van valami közöm. Csak hiszitek h látjátok az igazságot, de attól még nem lesz az. Ennyi nem tudom mit kéne még neked mondani.

2014. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
74%
Ja és tök mind1 h zsidó vagyok-e vagy sem, mert ha zsidó lennék nem állhatnék ki a zsidók mellet? Akkor már én vagyok a gonosz zsidó, aki haza beszél?
2014. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Konkrét esetet? Csak nézz szét mik történnek a parlamentben például. Székelyzászló nincs kitéve, de egyes politikusok hordják Izrael zászlaját a gallérjukon, és ez csak egy eset. Lehetne sorolni..

Hol?Kik?Mikor? Általában, emberek, manapság.

Tényleg, annyira bírom, mikor kiírok egy kérdést és folyton magyarázkodni kell, közben leírtam mindent, ami szükséges a kérdésemhez.

Most is, leírom, hogy zsidó vagy-e, hogy ennyire véded, és rögtön kitérsz, hogy akkor csak zsidók védhetnek zsidókat?? Ezután megint magyarázzak.

Az meg, hogy ki látja az igazságot, szerintem hagyjuk, mert az igazság relatív, de biztosan ezt is mindjárt meg kell majd magyaráznom.

2014. nov. 29. 23:31
 28/37 anonim ***** válasza:
67%

, hogy zsidó vagy-e, hogy ennyire véded

Mert aki nem zsidó,az nem is védheti?Lehet neked az a sikk,ha szidalmazod?Aztán meg mész a templomba és csókolgatod a keresztre feszített,zsidó embert?

2014. nov. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
52%

"Konkrét esetet? Csak nézz szét mik történnek a parlamentben például. Székelyzászló nincs kitéve, de egyes politikusok hordják Izrael zászlaját a gallérjukon, és ez csak egy eset. Lehetne sorolni..

Hol?Kik?Mikor? Általában, emberek, manapság.

Tényleg, annyira bírom, mikor kiírok egy kérdést és folyton magyarázkodni kell, közben leírtam mindent, ami szükséges a kérdésemhez.

Most is, leírom, hogy zsidó vagy-e, hogy ennyire véded, és rögtön kitérsz, hogy akkor csak zsidók védhetnek zsidókat?? Ezután megint magyarázzak.

Az meg, hogy ki látja az igazságot, szerintem hagyjuk, mert az igazság relatív, de biztosan ezt is mindjárt meg kell majd magyaráznom."


1.Székelyzászló ki van tűzve a parlamentre és szerintem ha vmelyik politikus ki akarja tűzni senki se szólna neki.


2.Igen volt h kitűzték, de nem aban vannak mindig, hanem akkor a jobbik és a növekvő antiszemitizmus miatt rakták ki. Az antiszemitizmus pedig egy normális országban nem megengedett ezért minden épeszű embernek fel kell emelni a szavát ellene.


3. Innen befejeztem, nem fogom egy elvakult embernek magyarázni ha saját maga nem képes helyesen gondolkodni így jártál, csak akkor minek raksz fel kérdést mikor már te tudod a választ?

2014. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
46%

Én nem vagyok zsidó. Sváb vagyok.

Miért védem őket?

nem csak őket védem, hanem mindenkit akiket az ilyen kis zsebnácik támadnak.

2014. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!