Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért védik manapság annyira...

Miért védik manapság annyira a zsidókat?

Figyelt kérdés

Bárki aki a szájára meri venni őket, már antiszemita, ha szidni merészeli őket akkor meg meg van kövezve, a médiában pedig csak említésre sem szabad méltatni őket, ha véletlenül valahogy rosszul állítja be őket valaki, akkor betámadják, mintha náci lenne. A holokausztra is úgy tekintenek, hogy nem veheti senki sem a szájára, kivéve, ha zsidó, ha valaki pedig tagadni meri, hogy volt (holokamu) még börtönbe is zárhatják, mert már volt ilyenre példa.. Ez mind szép és jó lenne, ha egy jó eszmét és a világot segítő mozgalmat védenének be ennyire, de csak kb 10-15 percet kell utánajárni, hogy mit művelnek a zsidók, és, hogy akár gyerekeket is gyilkolhatnak, és a Tóra szerint mindenki aki nem zsidó=állat, meg kell ölni. Vagy csak rá kell nézni Palesztinára.. Tehát az a kérdésem, hogy miért vannak így megvédve, amikor rengetegen látják az igazságot?

Tudom, hogy sok vezetőszerepben lévő ember zsidó és ezért is, de még most talán nem az övék az egész világ..


2014. nov. 28. 12:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
67%

#8

A videó részlet egy "How To Kill Goyim And Influence People" című riportból van, ahol zsidók egy 2009-ben megjelent könyvről vitatkoznak, amelyben 2 rabbi arról ír, hogy elfogadhatóvá kellene tenni a nem-zsidók megölést. Mindkét megszólaló ezt a könyvet kritizálja. Na most ebből levezetni azt, hogy a zsidók gyerekeket ölnek az az igazi manipuláció és agymosás.

2014. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Jó, én ezt nem tudtam, csak amit a videó állít.

De szerinted nem ölnek gyerekeket? Ahogyan a palesztinokat osztják, ott kiszelektálják a gyerekeket? Kétlem sajnos..

2014. nov. 28. 15:21
 13/37 anonim ***** válasza:

# 12


Ezzel az erővel az sem durva állítás, hogy a keresztények gyerekeket gyilkolnak... :-D


Gondolj csak az USA harci cselekményeire.

2014. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Tudom, nem szent is senki..
2014. nov. 28. 22:01
 15/37 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező egy videóra alapozod a zsidókról alkotott véleményedet? Egy olyan videóra amiben alátámaszozatlan mondatok vannak? EZ nagyon nagy butaság és látszik is h ebben a témában neked semmi ismereted nincs csak manipulálva vagy az antiszemita propagandával.


Megjegyezném a Tóra olyat nem ír amit te állítottál és megjegyzem azt is h a Tóra a keresztény biblia része. Ez egy kis alapkultúra.


Talmudból szoktak idézgetni ilyet olyat a zsidókról, de ismét el kell mondanom h talmud magyar fordítás nem létezik. Egy fordítás van amit egy külföldi antiszemita ember készített most nem tom jól emlékszem e, de talán egy német, majd erről egy magyar antiszemita fordította le. Nem érdekes ez egy kicsit? Nekem nagyon gyanús.


Attól pedig ki tudok akadni amikor az ilyen szélsőjobber oldalak szándékosan elferdítenek, eltúlozzak dolgokat h a kérdezőhöz hasonlókat felháborítsák és kezdjék meg gyűlölni a zsidókat. Mint zsidóságot nem lehet kollektíven bűnösnek bélyegezni, de ezen felül senki se fogja védeni a zsidóságot. Más népet se lehet kollektíven elítélni. Kurutty és társain úgy eltúlozzák azt h a zsidókat mindenki védi, nekik mindig igazuk van, ők mindent megtehetnek, pedig rohadtul nem így van csak ezen tudnak hőbörögni az emberek. Olvas más portált is.

2014. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Nekem az égvilágon semmi bajom nem volt velük, csak miután néztem videókat és nem csak azt az egyet, hogy mit csinálnak a palesztinokkal, azután lett meg a véleményem.

Szerintem, ha végigmész az utcán, 10-ből 8 ember nem fogja tudni, hogy a Tóra a Bibliában van, mivel az embereket nem érdekli, és engem sem, én csak azt látom amit mutatnak, még, ha kicsit ferdén is, de nem teljesen rosszul. Meg azt látom, hogy felvásárolják az egész világot, mint mondta 2007-ben az elnökük, már Manhetten az övék, Lo.,Mo.,Ro. a következő országok, őket vásárolják felfele. Az pedig, hogy csak úgy kipucolják a palesztinokat saját följükről, az mindent elmond.

Nem csak szélsőjobbos hírportálokat nézek, és a kuruc is megmondja, ha nem tetszik nekik éppen a jobbiknak egy dolga, szóval ők csak annyit csinálnak, hogy kimerik nyíltan mondani, hogy mi a helyzet.. Szoktam nézni hír24-et, 444-et, indexet, kurucot, még, ha ezek sokszor nem is hitelesek, de általában igen.

2014. nov. 29. 00:21
 17/37 anonim ***** válasza:
69%

"csak miután néztem videókat és nem csak azt az egyet, hogy mit csinálnak a palesztinokkal,"


Ba.d meg, talán ha a palesztin terroristák nem lövöldöznének rakétákat egy szuverén ország területerére, annak a hadserege sem lőne vissza rájuk. Nem tudom mit szólnál hozzá, ha például az osztrákok nickeldorfból rakétákat eregetnének magyarország területére, néha eltalálva lakóépületeket, ezt azt, gondolom nem tetszene a dolog.

2014. nov. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Azért az arányokkal nem vagy tisztában. Palesztinok 1-2 rakéta, a zsidók pedig fehér foszfortól kezdve mindennel bombázzák őket és dózerolják le a házaikat, palesztin terület alig van már, nem védeni akarom őket, csak úgy van beállítva az egész, mintha 50-50 lenne az arány, pedig nagyon nem.
2014. nov. 29. 10:09
 19/37 anonim ***** válasza:
52%

#18

1-2 rakéta?


"Since the beginning of the operation on July 8th, 4,564 rockets and mortars were fired at Israel from Gaza Strip.

Most proved to be harmless when of the 3,641 which exploded in Israeli territory only 224 hit residential areas, and the remaining fell in open areas; Iron Dome intercepted over 735."


Ezek szerint csak júli 8 után 4564 kilőtt lövedék hagyta el Gázát, amiből 3641 robbant fel, 224 lakott területen.

2014. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon nagyon egyoldalúan nézed kérdező a helyzetet, a palesztinok 1-2 rakéta, de a zsidók meg már foszfort dobnak. Ez a teljes tájékozatlanság jele. Előbbi válaszolótól kiderült h nem 1-2 rakéta volt, de a foszfor bombás támadás is hülyeség, mert az Szíriában volt, csak tudod jó elferdíteni a dolgokat.
2014. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!