Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigány csajok miért olyan...

A cigány csajok miért olyan erősek?

Figyelt kérdés
A suliban lesz szkanderverseny lányoknak is, az osztályban a csajok gyakoroltak. Két cigánycsaj jár az osztályba, ők az összes magyar csajt lenyomták, pedig van köztük sportoló is. Ezek meg nem is sportolnak, csak otthon néha fociznak és verekednek tesoikkal. Ja és a verekedéseket is ők nyerik, ha balhé van magyar és cigány csaj között. Lányok válaszát várom főleg, akik esetleg már szkanderoztak, vagy verekedtek cigány lánnyal,

2010. jan. 27. 10:31
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

tinikorukban erősebbek, 20 után már nem

meg frankón érdekes, az erő mennyire nem azon múlik, ki tűnik fejlettebbnek, kinek nagyobb a tőgye, ilyenek

nekem olyan vékony csuklóm van, még nem találtam embert, akinek vékonyabb... buliban beült velem szembe keménykedni egy izmos, vastag karú csaj hogy lealázzon szkanderben

mondom legyen gyereknap, egyszer rajtam is hadd röhögjenek

aztán mégis levertem a csajt

meg volt amikor 120 kilós részeget szedtem fel a jégről és elbírtam egyedül, pedig össz-vissz 55 kiló vagyok

mondjuk egész életemben fizikai munkát végeztem, lehet ez a titkuk a cigányoknak is

el kell bírni a zsák fát meg hasonlók ;)

2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!