Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigány csajok miért olyan...

A cigány csajok miért olyan erősek?

Figyelt kérdés
A suliban lesz szkanderverseny lányoknak is, az osztályban a csajok gyakoroltak. Két cigánycsaj jár az osztályba, ők az összes magyar csajt lenyomták, pedig van köztük sportoló is. Ezek meg nem is sportolnak, csak otthon néha fociznak és verekednek tesoikkal. Ja és a verekedéseket is ők nyerik, ha balhé van magyar és cigány csaj között. Lányok válaszát várom főleg, akik esetleg már szkanderoztak, vagy verekedtek cigány lánnyal,

2010. jan. 27. 10:31
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
51%

Roma vagyok nekem is mindenki mondja milyen erös vagyok

tudjátok mi fát is vágunk segitünk a csaladnak és stb azért az nehéz munka ;) mar bocs

2011. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Szia utolsó, azért nem rossz, hogy lány létedre fát vágsz. :)
2011. febr. 8. 23:00
 23/51 anonim ***** válasza:
68%

"Roma vagyok nekem is mindenki mondja milyen erös vagyok"


Azért azt megnézném,hogy mire mennél azzal a fene nagy erőddel egy magyar csaj ellen?

Szerintem csak azért tartjátok magatokat erősnek mert mindíg a kissebb csajokkal kezdtek ki.

Szerintem egy magyar dögös "alfa" csaj simán leverne.

Az olyanokkal nem kezdtek ki soha,csak akin látjátok hogy visszaütni se mer.

Kíváncsi lennék,hogy ha egy cigány csaj bemenne a diszkóba és ott mondjuk legdögösebb magyar csajjal kikezdene akkor mi lenne a végeredmény?:-)

2011. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
31%
Gyre jácuk le akir mi keten az Albába fehérváron ;) azt meglásuk ki az eröseb ne haragudjá 14 éves vagyok ne h má a kisebeket verjem bocs h te nem ismersz de én nem szoktam senkinek beszolni csak aki roszul néz rám de mondjuk tesvérem mindenkinek beszol és mindenkivel kötöszködik nincs ijen h ezel nem mert ez idöseb vagy valami már boccsi
2011. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de én nem csaj vagyok!

A testvéred lány?

Ha igen egy párszor már egy-két magyar csaj biztos megtépte!

Sőt lehet hogy téged is nem?

2011. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim válasza:
40%
A cigány csajok erősebbek általában mint a magyar csajok. Például a női börtönben is így van ez. Tudok olyan magyar csajról, akinek 5 cigánylány volt a szobatársa, és mind az ötnek ki kellett nyalni a pináját....De ez a többi magyar csajjal is így van odabent. Térdelnek és pinátnyalnak...
2011. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
60%

Előzőnek!

Ez érdekes,írnál erről bővebben!

Akár priviben is köszi!

2011. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
60%

Persze 5ből 4 cigány,nem csoda hogy a magyar csaj nyal!

Majd ha 1 magyart meg 1 cigány csajt raknak egy cellába akkor nézzük meg az eredményt.

2011. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
szerintem is erősebbek általában a cigány csajok, sajnos legtöbbször ezt látja az ember, ha verekednek egymással.
2011. febr. 14. 09:16
 30/51 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,ha kérhetem írd meg priviben,hogy pontosan miket láttál,amiből erre következtetsz.

Arra is kíváncsi lennék,hogy milyen alkatú csajok verekedtek,vagy szkanderoztak egymással.

Előre is köszi!

2011. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!