Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigány csajok miért olyan...

A cigány csajok miért olyan erősek?

Figyelt kérdés
A suliban lesz szkanderverseny lányoknak is, az osztályban a csajok gyakoroltak. Két cigánycsaj jár az osztályba, ők az összes magyar csajt lenyomták, pedig van köztük sportoló is. Ezek meg nem is sportolnak, csak otthon néha fociznak és verekednek tesoikkal. Ja és a verekedéseket is ők nyerik, ha balhé van magyar és cigány csaj között. Lányok válaszát várom főleg, akik esetleg már szkanderoztak, vagy verekedtek cigány lánnyal,

2010. jan. 27. 10:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
60%
Mert 10-20 évvel idősebbek mint az osztálytársaik.
2011. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
58%
ez hülyeség én 53 kiló vagyok félvér és belém kötött egy 70 kilós magyar csaj hátt úgy elvertem hogy csak na.. és nem én kezdtem menőzzni akart és még 2 évvel időseb is volt..
2011. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
57%
Szia utolsó,leírnád ezt bővebben,mért és hogy történt.Akár privibe is,köszi!:)
2011. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
NA ez engem is érdekelne. hogy verted meg, szép teljesítmény volt amúgy. :)
2011. szept. 8. 14:32
 35/51 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán miért verekednek a lányok??

Nincs annyi eszük, hogy megbeszéljék vagy elkerüljék egymást? A cigányoknál még oké, hisz így szocializálódtak a saját környezetükben. De a magyar lányok? Azt nem hiszem el, hogy nem volt más választásuk. Engem miért nem próbáltak még megverni??

1. nem keveredtem balhéba. nem az, hogy hagytam magam, egyszerűen csak keresztül néztem azon aki bepróbálkozott

2. én nem kötöttem bele senkibe. minek???

Ha valaki nekimegy a másiknak, annak előzménye is van! Olyan nincs, vagy rettentő ritka, hogy egy cigány teljesen ok nélkül csak úgy megüssön valakit. Belekötni beleköthet, de azt lehet hárítani.

Egyetlen lehetőséget látok a verekedésre, ha a barátnőd eszetlen volt és balhéba keveredett. Igen, akkor meg kell védeni. De más okot nem látok...


A kérdésre válaszolva: ahogy a roma leányzó is mondta, ők kemény fizikai munkát is végeznek otthon, nem hazamennek manikűrözni meg fészbúkozni:)


21L

2011. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: a békés megoldások mindenben jobbak. Igazad van. Sajnos azonban, a cigány agresszió elől ma már ritkán lehet kitérni. Ennek a társadalomnak is meg kell tanulnia felvenni a kesztyűt. Minden magyar fiatalnak jó volna elsajátítani egy önvédelmi sportot. Önvédelmit!! - mert támadó, sajnos, egyre több lesz (az sem magyar.)


A cigány kislány pedig, aki fát vág, feltehetően illegális erőirtásból (lopásból) származó "szajrén" gyakorolja a testi erejét. Bár inkább a körmét reszelné egy középiskolai, majd egyetemi kollégium meleg szobájában! Akkor valóban nem kéne többé félni tőle.

2011. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

A cigány csajok miért olyan erősek? -> Többen is jól megfogalmazták:

Nem erősek, csupán nem érdekli őket, hogy eltörik az áldozatuk gerincét, nyakát, vagy kinyomják a szemét, stb.

Azért a magyar emberben van nem kis félelem, egy romával szemben, hisz mondom, a romát nem érdekli, hogy megöli az ellenfelét, de a magyart ezért évekre börtönbe zárnák, hogy miért rasszista, a roma meg még hívná az egész famíliáját. Ez tény. Nincs mit tenni.

DE! Magyar emberek, ne bántsátok a "kissebséget", hanem tartsátok el őket, legyetek a csicskájuk, ne nézzetek rá rossz szemmel, mert börtönbe kerültök! - mondja a magyar kormány ugye... Ez lett Magyarország... Szép! -.-

2011. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsóval egyetértve, megismétlem:


Magyar fiatalok! (A normakövető, békés, tanuló-dolgozó cigánymagyar fiatalokat is ide értve!!!) Az IQ-nélküli, csalásra és agresszivitásra berendezkedett senkik azért (is) ennyire biztosak a dolgukban, mert nincs köztetek elég SZOLIDARITÁS..nem tudtok hatékonyan ÖSSZEZÁRNI. Legyetek nyitottabbak egymás felé..támogassátok, segítsétek egymást..járjatok többen együtt. Minden atrocitást jelezzetek - e-mailben, sms-ben, szóban - minden lehető fórumon. Az agressziót nem szabad elhallgatni: azonnal bombázni kell információkkal az írott és elektronikus sajtót. A deviánsok már a szemünkbe röhögnek, mert tudják, hogy nehéz tenni ellenük. Ha mindenki magában tiltakozik és borzad, máris győztek. Külön-külön csicskává tudnak tenni majdnem bárkit - de ha a magyar összezár, azonnal lekushadnak. Hogyha nem így lesz, nehéz idők jönnek. Ezt kell kivédeni és megelőzni. Nem támadni - de hatékonyan védekezni ellenük. Ha lehet, tanuljatok önvédelmi sportot!

2011. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Amúgy rájöttem, hogy a cigányok nem is szoktak betegek lenni, pedig tök szarul élnek.

Jövőre megyek 9-be és tele lesz az osztály cigánnyal, majd akkor megmondom :D

Én alapból utálom a cigányokat (és kicsit rasszista is vagyok..) és észrevettem. Volt egy cigány csaj a suliba, egy tőle nagyobb csajjal (sztem az félvér) elkezdett veszekedni és a végén már fojtogatták egymást. Mondjuk felőlem hagyhatták volna, had fojtsák meg egymást :D de amúgy a cigány nyert.

2012. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Na az komoly lehetett utolsó. :) Miért balhézhattak? És te is lány vagy?
2012. júl. 20. 06:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!