Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigány csajok miért olyan...

A cigány csajok miért olyan erősek?

Figyelt kérdés
A suliban lesz szkanderverseny lányoknak is, az osztályban a csajok gyakoroltak. Két cigánycsaj jár az osztályba, ők az összes magyar csajt lenyomták, pedig van köztük sportoló is. Ezek meg nem is sportolnak, csak otthon néha fociznak és verekednek tesoikkal. Ja és a verekedéseket is ők nyerik, ha balhé van magyar és cigány csaj között. Lányok válaszát várom főleg, akik esetleg már szkanderoztak, vagy verekedtek cigány lánnyal,

2010. jan. 27. 10:31
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
9%
ne cigányozzunk szerintem mert ők is csak emberek úgy mint te vagy én. azért kicsit kigyúrtabbak mert ők is megvédeni akarják magukat mert hátha rájuk ront egy skinhead vagy valami olyasmi és lehet hogy a két roma csaj becsületes ember és ne általánosítsuk
2010. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Ez nem válasz...semmi bajom a csajokkal, sőt csodálom őket, h milyen erősek! Senki nem cigányozott! Pff...


Várom az építő jellegű válaszokat és tapasztalatokat, köszi!

2010. jan. 30. 05:56
 13/51 anonim ***** válasza:
50%

Korábban érnek, 10 évesen már kúrogatják őket, aztán jönnek a kis tetves purdék a világra egymás után. Fekszenek a porban, eszik a tyúkszart, immunrendszerük erős. Aztán a nők 30 évesen 7-8 gyerekkel a hátuk mögött úgy néznek ki, mint a normális ember 50 évesen.

Ilyen az életgörbéjük.

Szerencsére rövidebb ideig élnek, gyorsabban bedobják a törölközőt.:)

2010. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Utsó két válasz kivételével köszi szépen! Várok további normális válaszokat és tapasztalatokat!
2010. febr. 1. 07:29
 15/51 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mennyi idős csajokról van szó?

De szerintem egy cigány csaj legfeljebb csak addig erős amíg mondjuk egy nála 10kilóval nehezebb csajjal nem találkozik.Mert akkor a nehezebb csaj szerintem simán szétlapítja!

2010. febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
16 évesek és nagyobbakat is legyőztek már.
2010. febr. 25. 09:33
 17/51 anonim ***** válasza:
80%

Az előző vagyok én nem magasságra értettem hanem súlyra.

Pl egy 50 kilós cigány csaj szerintem elég nagy bajban lenne mondjuk egy 70 kilós magyar csaj ellen.

És mondjuk ebben a felállásban szkanderben sem a cigányra fogadnék.

2010. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Lehet, de volt már olyan, hogy jóval kisebb csaj legyőzött egy debellát.
2010. márc. 8. 04:50
 19/51 anonim válasza:
100%
Szio! Én 1 23 éves csajszi vok..és nekem is volt már 1 bunyóm a ilyen csajjal. de valaki jó megtaníthatta verekedni, mert nekem csak a gyomromat püfölte. :// amúgy se sok esélyem volt mikor már vagy 5x gyomron nyomott. én ilyet fogtam ki.:)
2010. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a választ! Hát igen, az biztos, hogy jól verekszenek, tudják hova kell ütni, hogy fájjon, de ne legyen nyoma. :S A gyomrosokkal meg lehet törni a másik ellenállását. :S Ha megkérlek szépen, leirnád nekem priviben, hogy miért rötént és hogyan zajlott maga a verekedés? Illetve, hogy neked és neki milyen az alkatod? Köszi előre is!

2010. márc. 30. 08:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!