Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha zárva...

Mit csinálnál, ha zárva találnád az élelmiszerüzleteket?

Figyelt kérdés
Mondjuk háború, forradalom, a kommunikációs rendszer összeomlása vagy ilyesmi miatt. Régen az emberek többsége maga állította elő a kajáját, de legalábbis volt ilyen rokona, ismerőse, úgy hogy sokkal jobban túl tudták élni a kereskedelem leállását, akadozását. De mi lenne most velünk?
2010. jan. 23. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Hirtelen mindenki rájönne, milyen fontos jóban lenni a szomszédokkal.
2010. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy pár dolog a garázsban,de ha elfogy,akkor megeszem a szomszédot.
2010. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megkérném apukám hogy vágjon le egy nyulat vagy csirkét oO Mégis mit? Ha nyár lenne kiballagnék a kerbe zöldségért, bekapcsolnám a kenyérsütőgépünket, inni meg vizet inném mert azt szeretem.

Ja és nem mucsán élünk, itt a főrváros mellett...

2010. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beindulnának a spekulánsok, akik vagyonokért árulnák az élelmiszert, amit az emberek megvennének, majd helyreállna újra a régi rend, csak felcserélődött társadalmi osztályokkal.
2010. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Kapcsold be a kenyérsütődet, de nem tudom mit sütnél vele, ha nincs hol lisztet venni, meg élesztőt.
2010. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van idehaza annyi búza meg minden, hogy folyton ki kell önteni... legalább lenne mit csinálni belőle...
2010. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
20.52: Látom, már megvan az én emberem, ha bajba kerülök! :)) A többi válasz is tetszik!
2010. jan. 23. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmit,most is csupán heti egyszer megyek boltba,ha kész lesz a kemence,talán havonta egyszer.

Élesztő helyett jobb a kovász.

Egyébként tök hamar rájönnének az emberek,hogy értenek a kerti munkákhoz...

2010. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És akinek nincs kertje, meg a családban sincs? Ebből is van pár millió.
2010. jan. 24. 16:30
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Felbontanám a lekvárokat,kompótokat,paradicsomleveket a spájzban,összeszedném a zöldségeket-gyümölcsöket a kertben (ha épp van),megkérném a szüleimet vágjanak le valami állatot (nyuszi,csirke,kecske,kakas,kacsa). A kenyér,a tészta nem hiányozna,krumpli lenne,rizset meg valahonnan szereznék:D Elkezdeném a teraszos földművelést xD
2010. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!