Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit bántál meg az életed...

Mit bántál meg az életed során a legjobban és mit csinálnál másként ha tehetnéd?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

-megbántam hogy oda mentem tovább tanulni amit apám erőltetett.

- megbántam hogy férjhez mentem

- megbántam hogy nem figyeltem jobban az egészségemre

- megbántam,hogy bizonyos eseteknél nem voltam talpraesettebb.

Hogy mit csinálnék másképp? Mindent.

2011. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem vennék fel hitelt
2011. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tobb mindent sajnàlok, de a legjobban, hogy a sors külföldre sodort. Ugy hiànyzik a kicsi hazàm.
2011. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

off[előző... hm.. megpróbálod úgy végig venni a sorozatot: miért volt jó mégis úgy, ahogy volt?

lehet, hogy még nem megy,hogy még nagyon fiatal vagy, de egy pár év múlva lehet megérted, amit Pál apostol írt: Akik Istent szeretik, azoknak minden a javukra válik]

2011. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sok mindent máshogy kellett volna tennem, de mégsem bántam meg semmit.

Mindenből tanultam és a végén minden jóra fordult a bajok ellenére is.

Ez volt a múltam, hozzám tartozik a hibáival együtt.

Ettől lettem olyan, amilyen most vagyok.

És most nagyon jól érzem magam.

Úgyhogy nem bántam meg semmit.

2011. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megbántam, hogy ahhoz mentem férjhez akihez nem kellet volna, hogy elhanyagoltam a fogaimat ( most szívok miatta), hogy elüldöztem magamtól egy édes pasit, csak mert sokkal fiatalabb nálam, hogy nem tanultam tovább fiatalkoromban stb. stb.
2011. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15:05-re írtam
2011. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Féltem megtenni dolgokat,éselk ezdeni a magam útját,mindig mások tanácsaira hallgattam,meg mindig arra gondoltam hogy ehhez mit szólna más,stb...mostmár ideje elkezdenem a saját életemet élni nem másokét
2011. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem maradtunk együtt a párommal először. 3 éve randizgattunk egy párszor, jól is alakult, de aztan visszakönyörögte magát az exem, és sajnos úgy döntöttem, hogy adok neki még egy esélyt. Aztán persze nem működött, csak kínlódás volt, mert megbántam. 2 évbe telt, míg újra egymásrataláltunk a vőlegényemmel. Igaz, most nagyon boldogok vaygunk, de sokszor eszembe jut az az elvesztegetett 2 év. Már házasok lennék, ki tudja, lehet már babánk is lenne. Ezt az egyet bántam meg.
2011. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azt hogy elriasztottam magamtól a legjobb barátnőmet:( És ez egész életemre hatással van. Nagyon nagyon nagyon hiányzik. Elmondanám neki milyen vagyok és hibáimon változtatnék. Nagyon csúnyán megbántottam őt de hiszem hogy minden ember pótolhatatlan drága kincs. Mindent megosztanék vele és soha többé nem bántanám.Az összes kapcsolatomat helyrehoznám Vele és mindenki mással Figyelnék rá és mindenkire megnevettetnék mindenkit (őt is)Soha többé nem bántanék és keresnék új embereket barátokat is. Hinnék önmagamban és pozitív énképem lenne és én lennék a világ legboldogabb embere ha megadatna erre a lehetőség. Sokat hibáztam nagyon nagyon nagyon sokat de ő a legjobb barátnőm mert sugárzó szeretetével mai napig mellettem áll. És soha többet panaszra nem nyitnám a számat, ismétlem én lennék a világ legboldogabb embere, ha azok akik régen mellettem voltak mellettem lennének újra. Én csináltam mindent rosszul és ők nagyon jó emberek. Szükségem van rájuk és remélem nekik is rám.mejutka 23/l
2011. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!