Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit bántál meg az életed...

Mit bántál meg az életed során a legjobban és mit csinálnál másként ha tehetnéd?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyedül azt, hogy kamaszként nem figyeltem a tartásomra, és hogy nem mentem el gyógytornára. Így lett egy kisebb gerincferdülésem. Nem vészes. Ugyanúgy sportolok, bicikli, küzdősport stb. Viszont lesznek gondjaim az életben ezzel. Egy az én egyik keresztem, mert ugye szeretek többet cipelni, szeretnék hasznosan élni. Csak ez egy felesleges kereszt.


Máson nem változtatnék. A többi hibámból csak tanultam. Ez az egy, ami olyan értelmetlen. Bár talán annyit tanultam belőle, hogy jobban becsüljem a testem, sportoljak és egészséges ételeket egyek. Viszont ez a hiba egy életen át elkísért. Ez van, lehetne rosszabb is. :-)

2011. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tizenévesen csak 5 évet tanultam volna keményen, garantáltan jobb életem lett volna a következő 50 év.

De a Kádár-rendszer nem adta meg a lehetőséget a tanuláshoz...

2011. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mejutka vagyok: mindig őszinte leszek.
2011. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ma 15:11-nek.

15.05-ös vagyok(első)

Ha nekem írtad amit írtál akkor elmondom neked,hogy nem vagyok már fiatal.Jövőre leszek 40 éves.Így bizony ma ésszel már tudom mit kellett volna tennem,és éltem során milyen sokszor választottam a rossz utat.Hogy miért? mert talán gyáva voltam,(amikor apám nem engedte hogy azt tanuljak amit én akarok) vagy meggondolatlan voltam (mert azt hittem ha házasságba menekülök,megszabadulok az alkoholista anyámtól)hogy féltem a változástól(így nem mertem lépni amikor igazán szerelmes voltam) hogy hiszékenységből,mégis mi történhet velem fiatalon?( tönkretettem az egészségemet.Tüdőmet a cigi miatt,és elhanyagoltam a fogaimat én is.Nem foglalkoztam az egészséges táplálkozással,szinte semmivel)

közel 40 évesen mindent másképp csinálnék mint amit eddig csináltam..

2011. okt. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Huuuuha!! Itt az emberek igazan ki adtak magukbol!

Na most en jovok! Azt bantam meg, HOGY KI JOTTEM ANYAMBOL!!!!!

Na ez jol esett!

2011. okt. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Többet foglalkoznék az életemmel, a jövőmmel és nem pazarolnék el annyi időt a lustálkodással és az önsajnálkozással.


25/F

2013. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Egy házastárs elhagyható, aki a barátod, azt nem tudod elüldozni magad mellől, a fogak javithatók, bármikor haza lehet térni az édes hazába.


Ha ezt nem látod be, lehet, hogy mégse bánod amit tettél, vagy csak gyáva vagy változtatni egy korábbi döntésen. Én sokáig bántam, hogy egyszer elengedtem magam mellől egy lányt. 4 év után felkerestem. És már nem bánom.


Az igazság az, legalábbis az én életem sokszorosan ezt bizonyitja (nem ez az egyetlen precedens), hogyha megbánsz valamit, joggal bánd. De kis idő múltán gondold át újra a tetteid, és keresd meg azt az embert, változtass azon a tetten, ami miatt bánkódsz. Ha még mindig úgy érzed, hogy másképp kellett volna cselekedni, akkor próbálj MOST változtatni.

2014. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!