Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most őszintén, mit csinálnál...

Most őszintén, mit csinálnál egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel régen jóbavoltunk de egy gerinctelen p_cs és csinált valami nagyon durva f_szságot, ezért 'ejtettem' mint barátot. na csakhogy van egy közös barátunk a legjobb barátnőm, aki ma elhívott mekizni meg sétálgatni és hívta a srácot is. nos én megmondtam neki hogy vagy én vagy a srác, engem választott. elmentünk jóléreztük magunkat aztán az a görényarc megjelent és lecsüccsent a bnőm mellé mintha ez lenne a világon a legtermészetesebb dolog! utána követett minket mindenhova, amikor a bnőm megkérte hogy várjon amig bemegyünk a rossmannba, kinnmaradt, aztán mikor már bentvoltunk utánunk jött és megkérdezte a bnőmet "na mitvegyek neked? nemrég volt a névnapod!!<33333" -.- közben pedig keeedvees megjegyzéseket tett arra hogy én mekkora kamus és pletykás szar vagyok (?) most őszintén:D te mit tennél egy ilyen imádnivaló emberrel?-.-:D
2011. máj. 31. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bizony ezek komoly problémák. Szerintem költözz el, mert a helyzet csak egyre rosszabb lesz, meki meg van máshol is.
2011. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Költözzön el? Minek? Az ilyen gerinctelen tuskókra nem kell figyelni. Viselkedj természetesen, nézd levegőnek, mintha ott sem lenne. Vagy, ha nagyon nem bírod tovább, akkor szólj be neki nyugodtan, ott helyben. Kíváncsi lennék az arcára... "és csinált valami nagyon durva f_szságot" <-- Ezt aduászként fel is hozhatod.
2011. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

17:33-nek


Nyilvánvalóan szarkasztikusan értette az elköltözést az első válaszoló... Ha nem ismerős nézz utána a szónak.

2011. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
17.33 igyekszem felhasználni, de az a baj hogy be se látja hogy mekkora egy f_sz pedig kb mindenki utálja (barátnőm sem bírja tulzottan, de annyira mégse utálja hogy ugy istenesen elküldje melegebb tájakra) szóval, nem az a fajta aki igy belátja a hibáit:D csak elkezdene pofázni ujra hogy mekkora pletykás kamus szar vagyok és nem birnám ki hogy ne szoljak vissza ami már majdnem beszélgetés, viszont nem érzem szükségét hogy leereszkedjek a szintjére. pedig lehet hogy kéne.?
2011. máj. 31. 18:12
 5/14 anonim válasza:
Az, hogy nem akarsz az ő szintjére süllyedni, nem azt jelenti, hogy nem szólhatsz hozzá. Ha leállnátok oltani egymást, akkor süllyednél te is oda, ahol ő van. Ha csak simán célzásokat tesz arra, hogy pletykás vagy, oda sem kell rá figyelni. Egyszer megunja, ha látja, hogy nem érdekled. Ha viszont már tényleg valami nagyon durvát szól be, akkor sem kell egyből visszaszólni valami "vagányt", elintézed egy sima mondattal, aminek attól kell függnie, hogy az illető mit mondott... Ha valami ügyeset mondasz rá, bántó, obszcén kifejezések nélkül, arra aztán mondhat bármit, a győzelem a tied.
2011. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hm köszi most tényleg tanultam valamit.:)
2011. jún. 2. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad le,hogy mi a nagy bűn amit elkövetett,ezért csak arra tudok gondolni,hogy bejön neki a barátnőd.

Simán csajozott egyet.És mivel a barátnőd nem volt elutasító,sőt ő kezdeményezte a közös találkozást,szerintem neki is bejön a gyerek,vagy együtt is vannak már.

2011. jún. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
elfelejtettem említeni hogy a srác meleg. mármint persze nem meleg hanem egy mocskos b_zi, de a fiúkhoz vonzódik, ugyhogy ez, kedves válaszoló, ki van zárva
2011. jún. 9. 18:06
 9/14 A kérdező kommentje:
és ronda és dagadt, ennél azért a bnőmnek jobb izlése van egy picivel:)
2011. jún. 9. 18:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem hagyna békén, akkor inkább bújtatott vagy frappánsabb, nem túl heves vagy indulatos visszaszólásokkal operálnék... ilyenfajtákkal, hogy "Azt hittem, ide nem engednek be állatokat" vagy hogy "Bocs, de azt hiszem, nem érted a pletykás meg a kamuzós szavak értelmét, biztos, hogy ugyanazt a nyelvet beszékjük?"... de egyébként meg amíg lehet, inkább ne figyelj rá, de rá se nézz... és barátnőd se, ha nem bírja.
2011. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!