Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most őszintén, mit csinálnál...

Most őszintén, mit csinálnál egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel régen jóbavoltunk de egy gerinctelen p_cs és csinált valami nagyon durva f_szságot, ezért 'ejtettem' mint barátot. na csakhogy van egy közös barátunk a legjobb barátnőm, aki ma elhívott mekizni meg sétálgatni és hívta a srácot is. nos én megmondtam neki hogy vagy én vagy a srác, engem választott. elmentünk jóléreztük magunkat aztán az a görényarc megjelent és lecsüccsent a bnőm mellé mintha ez lenne a világon a legtermészetesebb dolog! utána követett minket mindenhova, amikor a bnőm megkérte hogy várjon amig bemegyünk a rossmannba, kinnmaradt, aztán mikor már bentvoltunk utánunk jött és megkérdezte a bnőmet "na mitvegyek neked? nemrég volt a névnapod!!<33333" -.- közben pedig keeedvees megjegyzéseket tett arra hogy én mekkora kamus és pletykás szar vagyok (?) most őszintén:D te mit tennél egy ilyen imádnivaló emberrel?-.-:D
2011. máj. 31. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ideges lennék rá, akkor valószínűleg orrba verném... De én őszintén megmondom hogy én a csajjal sem foglalkoznék, mert ha ott vagytok ketten akkor mi a fenének hívja a másikat?
2011. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nos igen ez a része nekem is kicsit sántít, de akkoris a legjobb barátnőm:) a bújtatott és frappáns beszólásokat eléggé adom:D "szegény" beszól vmi gyengét szinte nincs szívem visszaszólni:/ deazért megteszem:D ilyenkor ált még a bnőm is kuncog, a gyökérnek meg látom ahogy leolvad a vigyor a képéről:D
2011. jún. 9. 21:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, akkor viszont nyomozz utánuk hogy van e köztük valami. Mert hát akár hogyan nézem, itt egy hármas valami van, még ha vele nincs is együtt, de akkor is ott a képben az a harmadik alak, és a leírtak alapján nem hiszem hogy csak egy barátként van jelen. Ez így sehogy sem jó, ezt te is tudod.
2011. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
haver, elolvastad amit irtam?:D meleg! a fiúkat szereti!
2011. jún. 9. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!