Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha meghalsz hamvasztást vagy...

Ha meghalsz hamvasztást vagy koporsós temetést szeretnél?

Figyelt kérdés
Persze gondolom egy fiatal,egészséges valaki nem gondolkodik ezen,de aki mégis tudja az írjon.

2014. szept. 30. 11:49
1 2 3
 21/23 paradicsom31 válasza:
42%

22/L


Hamvasztás. Nem akarom, hogy a kukac bemenjen a szememen, és az orromon jöjjön ki..

Szétszórásost szeretnék, bár lövésem sincs, hogy milyen hely lenne az ideális.. Minden esetre nem akarom, hogy a hamvaim a temetőben legyenek, de azt se, hogy otthon a polcon... Egy kis emlékkeresztet állíthatnak, de azt se a temetőbe.

2016. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
56%
Személy szerint én is azt szeretném ha hamvasztanának, miért terheljék holtamban plussz költségekkel a hátramaradt családom (feltéve ha lesz, most csak a nővérem és rokonaim élnek, lassan 2 éve, hogy árvák maradtunk)? Hogy a hamvammal mi lesz, az úgysem számít már. Sírt, koporsót nem akarok, nem vagyok én látványosság, hogy erre-arra mutogassanak, az urnát sem kell gondozni, mint egy sírhelyt, így lesz a legjobb és legolcsóbb. 30/F
2020. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen koporsósat, sok-sok-sok, rengeteg beszéddel, nagy-nagy csinnadrattával... le fogom írni egy kegyetlenül hosszú, rendkívül részletes végrendeletbe, ha már közeleg a vég (ha érzem, és nem villámcsapásként sújt le majd rám) minél nagyobb csinnadrattával... a csinnadratta a lényeg... Ja, pénzt azt nem adok rá, remélem, el tudom verni az összeset, mielőtt kimúlok...
2020. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!